2021

Новости за 21.11.2021

Naše sebevědomí roste. Prožíváme nejlepší období

SK Slavia Praha

Redakce - Aleš Mandous už pět soutěžních zápasů v řadě za Slavii neinkasoval. Nulu navíc udržel i v reprezentačním přátelském utkání, po vysoké výhře nad Jabloncem proto neskrýval radost.

Náš výkon už připomínal hru z konce loňské sezony

Redakce - Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Jabloncem nejen o skvělém výkonu celého týmu, ale i o formě Nicolae Stancia, pokroku v tréninku, postupném návratu loňské formy, zlepšení Madse Emila Madsena i čtvrtečním zápasu s Feyenoordem.

Prohlášení SFC Opava

Slezský FC Opava

Klub - Opava – Klub se rozhodnul podat krátké a věcné vyjádření k informacím, které byly zveřejněny ke vstupu společnosti MARLENKA do Slezského fotbalového clubu Opava a.s..

Třinec potvrdil roli favorita a přestřílel Energii

HC Energie Karlovy Vary

Vlastimil Mourek - V rámci 25. kola hokejové Tipsport extraligy zavítal do KV Areny vedoucí Třinec. Oceláři měli již od úvodního hvizdu mírně navrch a dali domácím lekci z produktivity. Energetici se začali trefovat až v posledních deseti minutách, kdy už měli ale ztrátu čtyř branek. Ke konci na konečných 2:5 ze strany Energie upravil dvougólový střelec Andrej Nestrašil.

ONLINE: Od 18:00 v Edenu s Jabloncem

Redakce - Sešívaní po reprezentační přestávce hrají od 18:00 na domácím hřišti zápas 15. kola FORTUNA:LIGY proti Jablonci. Jak vypadá sestava?

Slovan opět rozhodl v závěru! Výhru 2:1 zařídil v nastaveném čase Júsuf Hilál

FC Slovan Liberec

Tomáš Honzejk - Liberec - Po reprezentační přestávce jeli svěřenci trenéra Kozla bojovat o čtvrtou ligovou výhru v řadě do Karviné. Slovan byl mírným favoritem, ale průběh utkání tomu nenapovídal. Do vedení šli po rohovém kopu domácí. Před pauzou vyrovnal z penalty Rabušic a v nastaveném čase rozhodl o další výhře v posledních minutách přesnou hlavičkou střídající Júsuf Hilál.

Rabušic po další last-minute výhře: Naše hlavy jsou nastaveny úplně jinak a věříme si

Šimon Knopp - Liberec/Karviná - Slovan do utkání v 15. kole FORTUNA:LIGY proti Karviné nevstoupil zrovna nejlépe, již od 17. minuty prohrával, když se trefil Túlio. Přesto do konce poločasu ještě stihl srovnat z penalty Rabušic. A v samotném závěru, jak už je u libereckých hráčů zvykem, se trefil Júsuf, který rozhodl o těsném vítězství Slovanu 2:1. „Klobouk dolů před kluky, že dokážeme rozhodovat utkání v závěru,“ radoval se z výhry Rabušic.

Dukla ve Vlašimi nedokázala skórovat a do Prahy veze porážku 0:2

Dukla Praha FK

Lukáš Šonský - Dukla nenavázala na minulé vítězství nad vedoucím Brnem a v 15. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohrála na hřišti Vlašimi 0:2. V zápase jsme nedokázali proměnit ani jednu z našich šancí, soupeř utkání zlomil na svoji stranu trefou z penalty čtvrt hodiny před koncem.

NHL ONLINE: Góly Nečase a Rutty, v noci hrají Pastrňák i Voráček

iSport.cz

Už večer pokračuje zámořská NHL dalšími třemi zápasy. V akci se představí několik českých hokejistů včetně největších hvězd Davida Pastrňáka či Jakuba Voráčka. Tampa Bay s Ondřejem Palátem v sestavě hraje proti New Jersey, jehož dres hájí další český útočník Pavel Zacha. Všechna utkání sledujte na iSport.cz ONLINE.

Dva Zlatanovy góly Fiorentině byly málo, AC v přestřelce poprvé padlo

iSport.cz

Fotbalisté AC Milán v této sezoně italské ligy poprvé prohráli, porážku 3:4 s Fiorentinou neodvrátily ani dva góly Zlatana Ibrahimovice. Juventus zvítězil v 13. kole na hřišti Lazia Řím 2:0 a na sedmém místě se bodově dotáhl na svého dnešního soupeře. Obě branky "Staré dámy" vstřelil z penalty kapitán Leonardo Bonucci. Bergamo si doma poradilo 5:2 se Speziou a zůstane nejhůře na čtvrté příčce. Dvěma góly a asistencí se na vítězství podílel chorvatský záložník Mario Pašalič.

Juventus vyhrál na Laziu díky dvěma penaltám, Milán nespasily ani góly Zlatana

Fotbal.idnes.cz

Fotbalisté Juventusu zvítězili v 13. kole italské ligy na hřišti Lazia Řím 2:0, oba góly vstřelil z penalty kapitán Leonardo Bonucci. Bergamo si doma poradilo 5:2 se Speziou. Dvěma góly a asistencí se na vítězství podílel chorvatský záložník Mario Pašalič. AC Milán poprvé v sezoně prohrál, porážku 3:4 s Fiorentinou neodvrátily ani dva góly Zlatana Ibrahimovice.

Volejbalisté Karlovarska měli v Ostravě potíže jen v prvním setu

iDNES.cz

Volejbalisté Karlovarska potvrdili v devátém kole extraligy roli favorita na hřišti Ostravy, kde zvítězili 3:0. V čele tabulky mají dvoubodový náskok na Příbram, která vyhrála na palubovce Beskyd 3:1 a rovněž si připsala třetí vítězství za sebou. Třetí České Budějovice mají dva zápasy k dobru včetně nedělního duelu na hřišti Lvů Praha.

Záskok s maskou výhru neuhlídal. Jak Bílek vysvětluje kolaps v Ostravě?

Sport.cz

Navzdory velkým problémům se spoustou absencí měli tři body na dosah. Fotbalisté Plzně vyhráli v Ostravě první poločas o dva góly a v tu chvíli byli v neúplné virtuální tabulce zase vedoucím mužstvem ligy. Jenže ve druhé půli přišel kolaps a Viktoria si z Baníku veze jen bod za remízu 2:2. Nevyhrála už třetí zápas v řadě a se shodným bodovým ziskem zůstává druhá za Slavií, která má nedělní duel s Jabloncem k dobru.

Пот ручьём: когда стоит обращать внимание на повышенную потливость, рассказал доктор Кутушов

StarDance opouští Andrea Sestini Hlaváčková. Hlasujte pro tanec večera

iDNES.cz

Ani šestý díl taneční show StarDance se nevyhnul změnám. Ze zdravotních důvodů se přímého přenosu nemohl zúčastnit Zdeněk Chlopčík, a tak ho zastoupil choreograf a tanečník Václav Kuneš, který si porotcovské křeslo vyzkoušel už v deváté řadě v roce 2018. V závěru večera soutěž opustil na základě hlasování televizních diváků taneční pár Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál.

Černý prožil vítězný návrat po zranění, Alkmaar remizoval

Sport.cz

Reprezentační záložník Václav Černý pomohl Twente v 13. kole nizozemské ligy k výhře 1:0 nad Spartou Rotterdam. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní fotbalista nastoupil poprvé od 14. ledna, kdy si přetrhl přední zkřížený vaz v levém kolenu a musel podstoupit chirurgický zákrok.

Zabralo nařízení vlády? Na očkování se stály fronty

Parlamentnilisty.cz

Očkování je v těchto dnech doslova tahákem. Důvodem pro všechny, kteří si nově pro vakcínu proti covidu-19 přicházejí, však vesměs nejsou obavy z onemocnění, ale nařízení vlády, kdy testy již nebudou stačit pro navštěvování služeb. Píše o tom server iDnes.cz.

StarDance opustila tenistka Andrea Sestini Hlaváčková - novinky.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. StarDance opustila tenistka Andrea Sestini Hlaváčková  novinky.cz
  2. StarDance 2021. Andrea Sestini Hlaváčková vypadla v šestém kole  Super.cz
  3. Ze StarDance vypadla Hlaváčková s Necpálem  iDNES.cz
  4. StarDance | Zásadní okamžiky 6. kola StarDance: Mirai s kocovinou, Chlopčík s covidem a Eben si rýpl do Slavíka!  Blesk.cz
  5. StarDance. Zdeněk Chlopčík bude chybět. Nahradí ho Václav Kuneš  Super.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

StarDance opustila tenistka Andrea Sestini Hlaváčková

Novinky

Šest tanečních párů se utkalo na tanečním parketu v šestém kole XI. řady taneční soutěže StarDance. Tentokrát se utkali ve dvou tancích - slowfoxu a sambě. Nejméně hlasů od diváků nakonec získal pár Andrea Sestini Hlaváčová a Michal Necpál. Ani tato epizoda se přitom neobešla bez mimořádných změn. Porotce Zdeňka Chlopčíka nahradil Václav Kuneš.