Новости за 31.10.2022

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli  Sport.cz
  2. Brno - Liberec 3:0, domácí zabrali ve druhém poločase a poskočili na páté místo  iDNES.cz
  3. SESTŘIH: Brno - Liberec 3:0. Pálili Ševčík i Řezníček, velká hrubka hostů  iSport.cz
  4. Brno - Liberec 3:0, Zbrojovka sestřelila Liberec  Sport.cz
  5. Brněnská Zbrojovka poprvé od srpna vyhrála doma. Porazila Liberec 3:0  Brněnská Drbna
  6. Zobrazit vše o tomto... Читать дальше...

Zlatá hokejka? O tom v New Jersey nikdo neví, říká Palát a chválí Hughese: Bude výjimečný

Sport.cz

Jen co se třemi góly podílel na změně kurzu ve svém novém působišti v New Jersey, zapsali Devils Ondřeje Paláta na listinu zraněných. Dvaatřicetiletý útočník přišel do týmu jako klíčová letní posila po deseti letech v Tampě, se kterou si zahrál čtyři finále a získal dva Stanley Cupy. Teď by rád vítěznou kulturu šířil i v Newarku.

Václavské náměstí rozzářily stovky svíček. Protest proti strachu obrazem - SeznamZprávy.cz

1. Václavské náměstí rozzářily stovky svíček. Protest proti strachu obrazem  SeznamZprávy.cz
  2. Milion chvilek: Proti strachu a násilí zaplnil Václavské náměstí  iDNES.cz
  3. V Praze demonstrovaly desítky tisíc lidí proti strachu. Promluvila i Zelenská  Novinky.cz
  4. "Česko proti strachu". V Praze se sešly desetitisíce lidí na podporu vlády i Ukrajiny - Aktuálně.cz  Aktuálně
  5. Tisíce lidí na Václavském náměstí protestují proti strachu a nenávisti  Pribram
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Český gólman vychytal v NHL třetí výhru v řadě. Co bude s Palátem?

Sport.cz

Je téměř neprůstřelný, jeho tým se slušně rozjíždí. I díky dvaceti zákrokům českého gólmana Vítka Vaněčka hokejisté New Jersey porazili na svém ledě Columbus 7:1. Brankář, který udržel minule čisté konto proti Coloradu, vychytal třetí výhru v řadě a během této série pustil jen tři góly. Na straně poražených vyšel potřetí za sebou naprázdno Jakub Voráček. Jeho spoluhráč David Jiříček byl ve svém druhém startu v NHL u tří inkasovaných branek.

Hokejisté New Jersey rozdrtili Columbus

Sport.cz

NHL: New Jersey - Columbus 7:1 (1:0, 3:1, 3:0) Branky: 18. Zetterlund, 24. Hischier, 24. Graves, 40. Marino, 44. Siegenthaler, 53. Bratt, 55. Wood - 27. Činachov. Střely na branku: 53:20. Vítek Vaněček odchytal za New Jersey celý zápas, inkasoval jednu branku z 20 střel a úspěšnost zásahů měl 95 procent. Diváci: 11.547. Hvězdy zápasu: 1. Hischier, 2. Marino, 3. Zetterlund (New Jersey).

Trpišovský po výhře na Bohemians: Pomohl nám třetí gól i žolíci. Co mu vadí na videu?

Sport.cz

Slavia má za sebou povedený týden. Čtvrtečním vítězstvím 1:0 na hřišti kosovského Ballkani si udržela naději na postup do jarní fáze Konferenční ligy a v nedělním vršovickém derby smetla Bohemians 4:1. „Byl to zajímavý zápas. Pět gólů, napětí, skvělá kulisa,“ vykládal slávistický trenér Jindřich Trpišovský po bláznivé bitvě v Ďolíčku, kde hrálo velkou roli i video.