2023

Новости за 09.02.2023

Bodovací závod na ME v dráhové cyklistice v Grenchenu ovládl Consonni

Sport.cz

Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice v Grenchenu (Švýcarsko): Muži: Bodovací závod: 1. Consonni (It.) ...17. Křenek (ČR) -60. 1 km s pevným startem: 1. Hoogland (Niz.) 58,203...10. Hytych, 11. Wagner (oba ČR) oba vyřazeni v kvalifikaci. Stíhací závod družstev - 1. Itálie Ženy: Vylučovací závod: 1. Kopecká (Belg.)...14. Němcová (ČR). Stíhací závod družstev - 1. Británie

Česko - Švédsko 2:1P. Národní tým podržel Stezka, v prodloužení rozhodl Klok

Hokej.iDnes.cz

Česká hokejová reprezentace má za sebou první utkání na Švédských hrách, třetím turnaji této sezony seriálu Euro Hockey Tour. Svěřenci Kariho Jalonena porazili domácí výběr 2:1 v prodloužení, rozhodující trefu obstaral obránce Lukáš Klok. Gól a přihrávku zapsal kapitán Jan Kovář, velmi dobrý výkon podal brankář Aleš Stezka.

Policie zastřelila agresora se sekerou. Snažil se vloupat do budovy v Praze 9 - iROZHLAS

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Policie zastřelila agresora se sekerou. Snažil se vloupat do budovy v Praze 9  iROZHLAS
  2. Policisté zastřelili muže, který se na ně vrhl se sekerou v ruce  iDNES.cz
  3. Střelba v Hloubětíně! Policisté zastřelili zloděje, vloupal se do budovy, šel na ně se sekerou  Blesk.cz
  4. Policie v Praze zastřelila lupiče se sekyrou  Novinky.cz
  5. Policisté v Praze zastřelili muže, který je ohrožoval sekerou | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci... Читать дальше...

Rus Tarasenko se v NHL stěhuje, bude hrát za Rangers

Sport.cz

New York Rangers získali ze St. Louis ruského hokejového útočníka Vladimira Tarasenka, jenž Blues pomohl v roce 2019 vyhrát Stanley Cup. Společně s čtyřnásobným účastníkem Utkání hvězd přichází do New Yorku finský obránce Niko Mikkola, jemuž musel udělat místo český bek Libor Hájek, kterého dali Rangers k dispozici ostatním klubům NHL.

Jiří Paroubek: Mnohoobročnictví, podivná přátelství a dobrý žaludek poslance Gazdíka

Parlamentnilisty.cz

Kdyby se v předchozím týdnu neobjevila v médiích zpráva, že poslanec Gazdík, který zapomněl odstoupit po aféře Dozimetr na pražském Magistrátu (která ukázala, že byl historicky hlavním politickým partnerem zlopověstného podnikatele Redla v Zlínském kraji), má pedagogické ambice, nevšiml bych si ani, že tento poslanec ještě existuje.

Česko - Švédsko 2:1 PP, Stezka k bodům. Výborný brankář zajistil Čechům výhru v prodloužení nad Švédskem - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Česko - Švédsko 2:1 PP, Stezka k bodům. Výborný brankář zajistil Čechům výhru v prodloužení nad Švédskem  Sport.cz
  2. ŽIVĚ: Česko – Švédsko 1:0 – ČT sport – Česká televize  ČT sport
  3. Česko - Švédsko 2:1P. Národní tým podržel Stezka, v prodloužení rozhodl Klok  iDNES.cz
  4. Česko - Švédsko HOKEJ ONLINE: Start Švédských her  Sport.cz
  5. ŽIVĚ: Česko – Švédsko 1:1 – ČT sport – Česká televize  ČT sport
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení - Aktuálně.cz - sport.aktualne.cz

1. Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení - Aktuálně.cz  sport.aktualne.cz
  2. Nepochopitelné! Jak je možné, že to Čechům prošlo? cítí ve Švédsku křivdu po porážce  Sport.cz
  3. Zprvu si zvykal, nervozitu schovával pod maskou. Jak Stezka vychytal Švédy - iDNES.cz  iDNES.cz
  4. Klok znovu rozhodl proti Švédům: Kovi mě super našel. Zažil i větší kolotoče  iSport.cz
  5. O Stezkovi jako zjevení pro Švédy, Lakatošovi bez přidané hodnoty a Hadamczikových... Читать дальше...

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení - Aktuálně.cz - Aktuálně

1. Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení - Aktuálně.cz  Aktuálně
  3. Kovi mě skvěle našel. Super akce všech tří hráčů, pochvaloval si Klok vítězný výpad  ČT sport
  5. Česko - Švédsko HOKEJ ONLINE: Start Švédských her  Sport.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

USA mají důkazy, že čínský balon byl využíván pro špionáž

Seznamzpravy.cz

Čínská armáda řídí rozsáhlou špehovací operaci, ve které využívá špionážní balony, domnívá se Washington. Právě takové zařízení Američané sestřelili o víkendu. Peking nicméně odmítá, že by sloužilo ke sledování.

Česko – Švédsko 2:1 po prodloužení. Rozhodl Klok, zářil Stezka - Hokej.cz

1. Česko – Švédsko 2:1 po prodloužení. Rozhodl Klok, zářil Stezka  Hokej.cz
  3. Češi poprvé v sezoně vyzráli na Švédsko. Zářil Stezka a v prodloužení rozhodl Klok  ČT sport
  4. ONLINE: Česko – Švédsko 1:1, hraje se třetí třetina  Hokej.cz

Новый транспортный хаб начали строить Казахстан, РФ и Китай

Byl v něm u Karla III. i v Bílém domě. Proč se Zelenskyj nesundává zelený svetr

ECHO24

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si při středeční nečekané návštěvě Spojeného království oblékl svůj charakteristický olivově zelený svetr. Jde o výrobek ukrajinské firmy M-TAC, která obléká i ukrajinskou armádu. Stejný outfit měl Zelenskyj na prosincovém jednání v Bílem domě s Joem Bidenem. Co však tento svetr představuje?

Beneš řídil výhru Tatranu v Lípě, Střešovice jsou stále stoprocentní

iDNES.cz

Florbalisté Střešovic vyhráli ve 23. kole superligy v České Lípě 12:2 a zůstali i po 23 utkáních stoprocentně úspěšní. V čele tabulky má úřadující vicemistr a jistý vítěz základní části náskok 15 bodů před Vítkovicemi, které vyhrály v městském derby na hřišti FBC Ostrava 9:2.

Čtyři góly během 40 minut. Ronaldo zazářil v saúdskoarabské lize

Sport.cz

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se v saúdskoarabské lize blýskl čtyřmi góly během 40 minut, jimiž rozhodl o vítězství svého týmu an-Nasr 4:0 nad mužstvem al-Vahdá. Bývalý nejlepší hráč světa, jenž v neděli oslavil 38. narozeniny, zároveň překonal hranici 500 ligových gólů v kariéře.

Ronaldova show. Portugalský střelec se v Saudské Arábii blýskl čtyřmi góly - iDNES.cz

1. Ronaldova show. Portugalský střelec se v Saudské Arábii blýskl čtyřmi góly  iDNES.cz
  2. Čtyři góly během 40 minut. Ronaldo zazářil v saúdskoarabské lize  Sport.cz
  3. Ronaldova SHOW! V Arábii se konečně rozjel, nasázel ČTYŘI góly v utkání  iSport.cz
  4. Čtyři góly za čtyřicet minut. Ronaldo si zastřílel a navíc se blýskl další metou  ČT sport