2023

Новости за 04.04.2023

JKL: Mladi Vukovi na vrhu ljestvice

KK Cibona Vip

U Draženovom domu odigrano je 13. kolo Jedinstvene kadetske lige u sklopu kojeg je KK Cibona pobijedila KK Radnik rezultatom 94:72 (22:16,17:23,24:14,31:19). Iako je Cibona opravdala ulogu favorita, utakmica je započela maksimalnim zalaganjem obje ekipe što pokazuje rezultat na poluvremenu 39:39. Domaća ekipa u nastavku ubacuje u višu brzinu i susret privodi kraju s +22 […]

Danilov: Počeo je totalni kolaps i raspad Rusije

Vijesti.ba

"Potpuni kolaps i raspad Rusije Vladimira Putina je počeo i Zapad mora biti spreman nositi se s potencijalno katastrofalnim posljedicama", upozorio je visoki dužnosnik u vladi Volodimira Zelenskog.

Zadranima derbi na domaćem parketu

ZADAR – CIBONA 93:76 (23:19, 40:42, 61:57, 93:76) Košarkaši Cibone poraženi su u Zadru s 93:76 u 4. kolu Lige za prvaka hrvatskog prvenstva. Na taj način na vrhu ljestvice došlo je do potpunog izjednačenja jer nakon ovoga kola Cibona, Split i Zadar imaju isti učinak 21/5. Prvo poluvrijeme  bilo je razdoblje velikih amplituda. Zadar […]

Trump postao još popularniji u stranci nakon krivične prijave

Vijesti.ba

Donald Trump je povećao podršku unutar Republikanske stranke nakon što je objavljeno da će se suočiti sa krivičnom prijavom u vezi sa "tajnim novcem" isplaćenim glumici filmova za odrasle Stormy Daniels prije izbora 2016. godine.

Что можно отметить в этот день

Novalić uputio čestitku povodom Pesaha

Vijesti.ba

Premijer Federacije BiH Fadil Novalić, uime Vlade Federacije BiH i u svoje lično, uputio je čestitku svim Jevrejima povodom Pesaha.

Dodik: SPC integriše srpski narod

Vijesti.ba

Predsjednik RS Milorad Dodik izjavio je da su svi napadi na vrijednosti srpskog naroda napadi i na Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC), istakavši da je vjera jedan od snažnih elemenata identiteta Srba.