Kuruc.info

A tiszthelyettes, aki a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közlekedésrendészetének munkatársa volt, egy bevásárlóközpont mélygarázsában árulta a drogot. Az ügyészség vádat emelt ellene, akár nyolc [...]

Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt

Index

A második félidőben 15 perc alatt lerendezték a győzelmet, Szalah csak szépíteni tudott büntetőből, 3-1 lett a vége. Két meccs után nyolc lőtt góllal, nagyon kényelmesen állnak az oroszok, karnyújtásnyira a csoportelsőség.

Beindult az orosz henger

Nepszava

A házigazda második meccsét is megnyerte, míg Kolumbia és Lengyelország váratlanul elveszítette első összecsapását.