Новости за 18.05.2019

Princas Charlesas ėmėsi viešbučių verslo

Verslo Zinios

Jungtinės Karalystės ir 15-os užjūrio teritorijų sosto įpėdinis princas Charlesas gegužę prie visų savo titulų įsirašė dar vieną – jis tapo viešbučio savininku.

Italijoje „AS Roma“ klubas smarkiai apsunkino sau kovą dėl kelialapio į Čempionų lygą

Lietuvos Rytas

Italijos futbolo „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį įvyko trejos priešpaskutinio 37-ojo turo rungtynės. Didžiausią susidomėjimą kėlė dvikova, kurioje „AS Roma“ komanda (63 taškai) išvykoje kovojo su „Sassuolo“ (43 tšk.) ekipa. Užfiksuotos lygiosios 0:0. Tai reiškia, kad sostinės atstovai, kurie turnyro lentelėje užima penktąją vietą, smarkiai apsunkino savo padėtį kovoje dėl kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygą.

Laivų parade - gniaužiantys kvapą vaizdai

Vakaru ekspresas

Šeštadienio vakarą tūkstančiai žmonių plūdo į Klaipėdos uosto Kruizinių laivų terminalą, kuriame stebėjo 10-ąjį laivų paradą. Renginyje, organizatorių duomenimis, dalyvavo viš 60 laivų.Minios šventės lankytojų mojo pasipuošusiems laivams. Juose plaukioję žmonės džiaugėsi dėmesiu ir žiūrovus lepino trankia muzika bei gerai nusiteikusių komandų nuotaika.Renginys pritraukė ne tik klaipėdiečius, bet ir kitų miestų gyventojus."Išties be galo įspūdingi vaizdai. Laivų paradą stebiu jau trečią kartą ir tai vienas įdomiausių renginių per visus metus... Читать дальше...

Žmonija ieško naujų namų: egzoplanetų paieškų istorija (I dalis)

Saulė neamžina. Apie tai, kur gyvens mūsų civilizacija ateityje, nors ir labai tolimoje, reikia galvoti jau dabar. Milžiniškas darbas laukia technologijų kūrėjų – persikelti į prie kitos žvaigždės esančią planetą kol dar nenuskridome nei iki Marso – iššūkis nemažas. Na o astronomams užduotis – surasti, kur skristi.

Aštuntąjį „Giro d'Italia“ lenktynių etapą laimėjo australas C. Ewanas

102-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ aštuntajame etape šeštadienį nugalėjo australas Calebas Ewanas („Lotto Soudal“). Jis 239 km nuvažiavo per 5 val. 43 min. 32 sek. Antrąją vietą užėmė italas Elia Viviani („Deceuninck-Quick Step“), trečiąją – vokietis Pascalis Ackermannas („Bora-Hansgrohe“).

Vokietijos lygos ketvirtfinalį R. Giedraitis su Berlyno komanda pradėjo lengva pergale

Vokietijos krepšinio čempionato pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį Berlyno „Alba“ (3-ioji vieta reguliariajame sezone) ekipa su Roku Giedraičiu namuose 107:78 (29:16, 31:27, 22:22, 25:13) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“ (6) komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. R.Giedraitis per 22 min. pelnė 4 taškus.

Smiginio turnyre Anglijoje D. Labanauskas nužygiavo iki pat finalo

Anglijoje vykstančio smiginio profesionalų „ProTour“ serijos 15-ajame „Players Championship“ turnyre šeštadienį puikų pasirodymą surengė lietuvis Darius Labanauskas, užėmęs antrąją vietą. Tai – geriausias mūsiškio pasiekimas šiuose turnyruose.

Pasaulio galiūnų taurės varžybose Kaune M. Brusokas liko trečias

Šeštadienį Kaune vykusiose galiūnų pasaulio taurės varžybose geriausiai iš lietuvių pasirodęs Martynas Brusokas užėmė trečiąją vietą. Jis per šešias rungtis surinko 41,5 taško. Taip pat 41,5 taško surinko ir ketvirtoje pozicijoje likęs veteranas Vidas Blekaitis.

Tenisininkas J. Tverijonas iškopė į turnyro Ugandoje finalą

Ugandoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos turnyro „Uganda World Tour Circuit“ vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį lietuvis Julius Tverijonas (ITF reitingas – 1231) 7:5, 7:5 nugalėjo airį Simoną Carrą (ITF-343). Mačas truko 2 val. 26 min.

Vilnietį verslininką tebedrasko kaltė, kad nepadėjo savo motinai

Vilnietis Vadimas Zizas (30 m.) neseniai išleido knygą „(Ne)adekvatus“ aš, ir po jos pasirodymo sulaukė savo artimųjų pasipiktinimo. Jiems labai nepatiko tai, kad jis knygoje atvirai papasakojo apie liūdną savo mamos likimą. Tačiau Vadimas įstikinęs, kad elgėsi teisingai – galbūt jo papasakota istorija padės kitiems žmonėms.

«СВЯТОЙ ЛЕНИН» УЛУЧШАЕТ ЗАКОНЫ, управляет патентами и улучшает командное планирование в целях учёта интереса всего народа.

Lietuvos moterų rankinio lygos čempionės paaiškės po penktųjų finalo rungtynių

Po šeštadienį Garliavoje pasibaigusių Lietuvos moterų rankinio lygos finalo ketvirtųjų rungtynių tapo aišku, jog čempionės paaiškės tik po penktojo lemiamojo susitikimo. Ketvirtąją serijos dvikovą Kauno rajono „Cascada–HC Garliava SM“ laimėjo prieš Kauno „ACME–Žalgirį“ rezultatu 34:30 (16:13).

Anglijos taurę iškovojo „Manchester City“ ir šį sezoną kolekciją papildė visais trim šalies trofėjais

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre šeštadienį įvyko 137-osios istorijoje finalo rungtynės. Londono „Wembley“ stadione „Premier“ lygos čempiono titulą prieš savaitę apgynęs „Manchester City“ klubas susitiko su šalies pirmenybėse tik 11-ąją vietą užėmusia „Watford“ komanda (skirtumas 48 taškai) ir sutriuškino varžovus net 6:0 (2:0).