World News in Lithuanian
2019

Новости за 08.09.2019

Europos čempionato atrankos lyderės Ispanija ir Italija šventė šeštąsias pergales iš eilės

Lietuvos Rytas

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyre sekmadienio vakarą buvo sužaistos aštuonerios rungtynės D, F ir J grupėse. F grupės favoritė (18 taškų) Ispanijos rinktinė namuose priėmė absoliučią autsaiderę Farerų salų komandą (0 tšk.) ir įveikė svečius keturių įvarčių skirtumu – 4:0 (2:0). Po du įvarčius ispanams pelnė Rodrigo (13-ąją ir 50-ąją min.) ir Paco Alcaceras (90-ąją ir 90+3 min.).

Trys Lietuvos boksininkai užsitikrino Europos jaunimo čempionato medalius

Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 19 metų) bokso čempionate mažiausiai bronzos medalius jau užsitikrino trys Lietuvos atstovai. Vaikinų svorio kategorijos iki 81 kg ketvirtfinalyje lietuvis Gabrielius Savickas 5:0 nugalėjo čeką Maksimą Schejbalą ir žengė į pusfinalį. Dėl vietos finale G.Savickas kausis su Gruzijos atstovu Luka Matčutadze.

„Dragūno“ rankininkai iškrito iš Europos turnyro

Lietuvos rankinio čempiono Klaipėdos „Dragūno“ europinis sezonas vėl baigėsi vos prasidėjęs... Sekmadienį klaipėdiečiai išvykoje pralaimėjo EHF taurės atrankos pirmojo etapo atsakomąsias rungtynes Siono Rišono „Maccabi“ rankininkams 20:23 (13:12). Šeštadienį „Dragūnas“ pralaimėjo ir pirmąsias rungtynes 28:34 (12:18). Klubams susitarus abejos rungtynės vyko Izraelio čempionų aikštėje.

Šakių krepšininkai laimėjo pasaulio 3x3 turo etapą Kanadoje

Monrealyje (Kanada) vykusiame pasaulio vyrų trijulių (3x3) krepšinio turo („World Tour“) etape Šakių „Gulbelė“ (Šarūnas Vingelis, Paulius Beliavičius, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis) iškovojo pirmąją vietą ir uždirbo 30 tūkst. JAV dolerių.

Paskelbė, kas išties legendiniuose Černobylio akademiko įrašuose: „Šiurpas eina per kūną“

Černobylio AE avarijos priežasčių tyrimo ir padarinių likvidavimo vyriausybinės komisijos narys akademikas Valerijus Legasovas gimė 1936 m. rugsėjo 1 dieną. Praėjus daugiau kaip 30 metų po jo mirties, kada JAV kompanija HBO sukūrė mini serialą „Černobylis“, šis žmogus tapo tikra pasaulinio garso įžymybe, apie jį sužinojo ir eiliniai žmonės.

Rusijoje baigėsi vietos valdžios rinkimai

Rusijoje baigėsi balsavimas vietos valdžios rinkimuose – paskutinės balsavimo apylinkės 20 val. vietos laiku darbą baigė Karaliaučiaus srityje.

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo V. Garasto taurę

Klaipėdos „Neptūnas“ triumfavo kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai finale 75:63 (20:16, 25:15, 18:13, 12:19) pranoko „Dnipro“ krepšininkus iš Ukrainos. Uostamiesčio komandai padėti negalėjo Gytis Masiulis, kuris pusfinalio rungtynėse su Saratovo „Avtodor“ patyrė stiprų juosmeninės dalies stuburo sumušimą.

Trijų Seimo narių rinkimai: visur prireiks antrojo turo

Verslo zinios.lt

Sekmadienį trijose vienmandatėse apygardose vyko pakartotiniai Seimo narių rinkimai. Visose trijose prireiks antrojo turo, kuris įvyks po poros savaičių. Į jį pateko beveik vien opozicinių partijų atstovai.

„Gintra-Universitetas“ po metų pertraukos susigrąžino Baltijos lygos titulą

Baltijos moterų futbolo lygos trofėjus po metų pertraukos sugrįžo į Šiaulius. Lietuvos čempionė „Gintros-Universiteto“ komanda tapo stipriausiu 2019 metų Baltijos šalių moterų futbolo klubu. Paskutinėse šio sezono rungtynėse šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje 5:0 (4:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkes ir po mačo kėlė trofėjų virš galvų.

„Nevėžis“ iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo cikle

Šiauliuose vykstančiame draugiškame krepšinio turnyre Kėdainių „Nevėžio“ komanda 82:62 (17:13, 23:13, 22:15, 20:21) nugalėjo Južno „Chimik“ ekipą iš Ukrainos ir pateko į turnyro finalą. Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai, tačiau antrajame ketvirtyje „Nevėžis“ spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau padidinti, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Portugalijos futbolininkai su C. Ronaldo priešakyje jau atvyko į Vilnių

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos B grupės turnyre Lietuvos rinktinė artėjantį antradienį (rugsėjo 10 d.) savojoje aikštėje žais su Portugalijos nacionaline komanda, kuriai atstovauja pasaulio lygio žvaigždė Cristiano Ronaldo. Sekmadienio pavakare C.Ronaldo su ekipos draugais lėktuvu nusileido Vilniaus oro uoste.

«СВЯТОЙ ЛЕНИН» помогает В.В. Путину улучшить либо отменить налоги в обществе.

LFF taurės ketvirtfinalyje „Sūduva“ eliminavo „Panevėžį“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio etapo rungtynes sekmadienį šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje žaidė su A lygos vidutinioke „Panevėžio“ komanda, nugalėjo varžovus minimaliu skirtumu rezultatu 1:0 (1:0) ir iškopė į varžybų pusfinalį. Vienintelį ir pergalingąjį įvartį Oliveira Renanas pelnė jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje (8-ąją min.).