Parduotuvių lentynas jau pasiekia lietuviškos daržovės: ko ir už kiek galima nusipirkti

Lietuvos Rytas

Prekybos centrų lentynose jau karaliauja lietuviški agurkai. Tačiau šių metų derlius, kaip sako augintojai, dėl šaltos žiemos šiek tiek vėluoja. Tai koreguoja ir parduodamų agurkų kainas – jos gali būti truputį didesnės nei pernai. Tačiau augintojai ir prekybos centrai ramina, jog kainos nekyla, o greitai bus net mažesnės.

„Liverpool“ skęsta savo aikštėje – patyrė ir dar vieną pralaimėjimą

Šalies čempionas „Liverpool“ klubas pralaimėjo jau šeštą kartą per septynis pastaruosius mačus. Maža to – tai buvo jau šeštasis pralaimjimas iš eilės savo aikštėje. Sekmadienį Jurgeno Kloppo auklėtiniai 0:1 (0:1) nusileido Londono „Fulham“. Vienintelis dvikovos įvartis krito per teisėjo pridėtą laiką pirmame kėlinyje: Mario Lemina sugebėjo smūgiuoti neatremiamai.

Subyrėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ krito Prienuose

Vakaru ekspresas

Ketvirtajame kėlinyje vos 7 taškus įmetęs Klaipėdos „Neptūnas” (8-14) antrą kartą šiame sezone nusileido Prienų „Cbet” (7-15) komandai 66-72 (15:10, 18:15, 13:28, 7:19). [...]