Новости за 16.12.2021

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gruodžio 16 d.

Lietuvos Rytas

Ketvirtadienis itin naudingas tiems, kas neskuba, viską gerai apgalvoja bei moka laukti (ar jau yra išlaukę) savo valandos. Šiuo atveju tinka pradėti įgyvendinti svarbius dalykinius planus, juos aptarinėti su kolegomis, šefu, partneriais. Tiesa, šiandien reikia pasikliauti labiau savo jėgomis – ieškokite išeities patys vieni, tuomet, kai ją rasite, jums pritars bei parems suinteresuoti asmenys.

Po dar vieno pralaimėjimo „Žalgirio“ treneris J. Zdovcas piktinosi: „ Ne pirmas kartas, kai susiduriame su ta pačia problema“

Mantas Kalnietis pirmojo kėlinio 5-ąją minutę baudų metimais persvėrė rezultatą Kauno „Žalgirio“ naudai 11:9 ir nuo to momento su „Monaco“ klubu prasidėjo žūtbūtinė akistata. Vienai ar kitai ekipai pirmaujant ir naikinant persvarą, ekipos Eurolygos 16-ojo turo mače pasiekė ketvirto kėlinio pabaigą, po kurios vis tiek nepaaiškėjo laimėtojas. Teko žaisti pratęsimą, o jis sėkmingesnis buvo „Monaco“ – svečiai laimėjo 107:98 (22:21, 26:22, 13:27, 34:25, 12:3).