Kasjauns.lv

Piektdien, 21. janvārī, pie Gaujas tilta, Ādažu novadā, braukšanai nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ avarēja satiksmes autobuss. Ceļu satiksmes negadījumā hospitalizēta tika viena pasažiere, bet, kā liecina informācija sociālajos tīklos, ļaunākais vēl tikai vēlāk sekojis.

No ministriem pērn lielākās izmaksas bijušas Pleša birojam

Kasjauns.lv

No valdības ministriem visvairāk darbinieku birojā ir vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam (AP), un to algošana pagājušajā gadā izmaksājusi gandrīz 350 000 eiro, vēsta Latvijas Televīzija.

Laika prognoze svētdienai

Kasjauns.lv

Svētdien naktī un no rīta vietām Latvijā, izklīstot mākoņiem, - ar lielāko varbūtību Latgalē un Vidzemes austrumos - gaisa temperatūra pazemināsies līdz -11..-16 grādiem.

Шапки женские вязаные на Wildberries, 2024 — новый цвет от 392 руб. (модель 466)

Aparjods Sanktmoricā izcīna otro vietu EČ un trešo vietu PK kopvērtējumā

Kasjauns.lv

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē Pasaules kausa (PK) posmā kamaniņu sportā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts (EČ), izcīnīja otro vietu, PK kopvērtējumā kā pirmais latvietis izcīnot trešo vietu, kamēr Gints Bērziņš ieņēma 12.vietu, bet Artūrs Dārznieks ierindojās 15.pozīcijā.