2017

Новости за 17.12.2017

PŚ w saneczkarstwie. Czwarte zwycięstwo Geisenberger w jedynkach

Sport w INTERIA.PL

Mistrzyni olimpijska Natalie Geisenberger odniosła czwarte zwycięstwo w tym sezonie w zawodach Pucharu Świata w saneczkowych jedynkach. Niemka w sobotę wygrała rywalizację w Lake Placid. Jedyna Polka w stawce Ewa Kusyk-Kuls była 22.

KMŚ: Mistrzowie Włoch w półfinale lepsi od PGE Skry

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarze PGE Skry Bełchatów mogą żałować niewykorzystanej szansy. Przez większość premierowej odsłony to oni byli na prowadzeniu, jednak końcówka należała już do Cucine Lube Civitanova. Włoski zespół poszedł za ciosem w kolejnych partiach i pokonując podopiecznych Roberto Piazzy 3:0 zameldował się w finale Klubowych Mistrzostw Świata, w którym zmierzy się z Zenitem Kazań. Bełchatowianom pozostała […]

PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 0:3 w półfinale KMŚ

PGE Skra Bełchatów nie sprostała Cucine Lube Civitanova i przegrała 0:3 bój o awans do wielkiego finału klubowych mistrzostw świata siatkarzy. W pierwszym półfinale, także rozegranym w Tauron Arenie Kraków, Zenit Kazań pokonał obrońców tytułu Sadę Cruzeiro 3:0.

Matthew Anderson: Udało nam się osiągnąć to, co chcieliśmy

Pierwsze spotkanie półfinałowe nie było emocjonującym widowiskiem, którego wszyscy się spodziewali. W pojedynku Zenitu Kazań z Sadą Cruziero zdecydowanie lepsi okazali się mistrzowie Rosji, pokonując rywali z Ameryki Południowej bez starty seta. – Sada Cruziero mocno zagrywała w pierwszym secie, przez co mieliśmy kilka trudnych momentów, ale z takimi armatami jak Wilfredo Leon i świetną […]

Petru: Lubnauer zareagowała zbyt pochopnie