Afera GetBack: Areszt dla dwóch biznesmenów

Interia.pl

Sąd aresztował na trzy miesiące dwóch biznesmenów zatrzymanych wczoraj przez CBA w aferze GetBack. Byli prezesi jednego z funduszy inwestycyjnych usłyszeli zarzuty wyrządzenia szkody w GetBack w wysokości co najmniej 160 milionów złotych. Według śledczych, wielokrotnie zawyżyli wartość akcji firmy windykacyjnej sprzedanej tej spółce.

Il Romanista: Gdzie jest Roma?

AS Roma

(Il Romanista - T.Cagnucci) Di Francesco spodziewał się odpowiedzi, nawet wielkiej odpowiedzi, zamiast tego jest tylko wielkie pytanie: gdzie jest Roma? Niezależnie od gola w 95 minucie, który sprawia ból, również niezależnie od porażki: jak można zagrać taką pierwszą połowę jak wczoraj? Jak można zagrać taką pierwszą połowę jak z Atalantą?

Miałeś być nauczycielem. Notka na pierwszy dzień września

Salon24

Jan miał zostać nauczycielem. Miał ukończyć seminarium nauczycielskie w Kielcach (tak to się chyba nazywało) i wrócić na swoją rodzinną wieś by uczyć dzieci. Takie zadanie wyznaczył mu jego ojciec Filip. Jan nie zawiódł ojca. Szkołę ukończył i w nagrodę miał swoją...

Polsatnews.pl (sport)

Niedawno poznaliśmy tegoroczny układ zespołów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Na stronie Polsatsport.pl trwała sonda, w której kibice mogli wybrać ich zdaniem najciekawsze zestawienie. Według większości fanów najwięcej emocji powinno być w grupie C, w której wystąpią m.in. piłkarze SSC Napoli. Niemniej głosów zebrała grupa A z Borussią Dortmund i AS Monaco na czele.

Pomników nie można stawiać hurtowo [WYWIAD]

Dziennik

W czasie wojny moralność zostaje postawiona na głowie i w takiej sytuacji nie jest paradoksem, by ta sama osoba bywała i bandytą, i bohaterem. I nie jest to specyfika wyłącznie Armii Krajowej. Tak po prostu działa wojna.

Аромат романса и романтика слова – звезды оперной сцены представили I Международный фестиваль «Мир классического романса»

Preston North End FC - Bolton Wanderers 2-2. Paweł Olkowski bohaterem!

Interia.pl

Paweł Olkowski kontynuuje bardzo dobry początek w angielskiej Championship, a więc na zapleczu Premier League. 28-letni prawy obrońca zagrał w szóstym z rzędu meczu Bolton Wanderers od pierwszej minuty i znów był to udany występ. Polak miał asystę i strzelił pięknego gola. Jego drużyna na wyjeździe zremisowała jednak 2-2 Preston North End.