Francja – Niemcy 2-1 w Lidze Narodów - Interia

Sport – Google News (pl)

Interia

Francja – Niemcy 2-1 w Lidze Narodów
Interia
Co z tego, że w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali Niemcy i prowadzili 1-0, skoro po przerwie mistrzowie świata odrobili straty z nawiązką. Wygrali 2-1 po kontrowersyjnym rzucie karnym. Bohaterem został Griezmann, choć to Mbappe był ...
Liga Narodów. Francja pokonała NiemcówSport.pl
Liga Narodów: Francja wypunktowała Niemców, sędzia antybohateremOnet.pl
Niemcy krok od spadku w Lidze Narodów. Читать дальше...

Austria M: Dwa czterosetowe pojedynki w 2. kolejce

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W miniony weekend w lidze austriackiej rozegrano tylko dwa mecze. Holding Graz pokonało w czterech setach Union Waldviertel. Takim samym wynikiem zakończyło się starciem Amstetten NO z UVC Ried/Innkreis, z tą różnicą, że triumfowali przyjezdni. W 2. kolejce pauzowała ekipa Posojilnica Aich/Dob, a mecz Worther-See-Lowen Klagenfurt – VBC TLC Weiz rozegrany zostanie 24 listopada. Nie […]

Liga Narodów: Gibraltar znów zadziwia, drugi triumf z rzędu

Interia.pl

Piłkarze reprezentacji Gibraltaru piszą swoją historię futbolu i wciąż mają szansę na awans do dywizji C Ligi Narodów. We wtorek na swoim terenie kopciuszek pokonał 2-1 (0-1) Liechtenstein i tym samym pierwszy raz w historii wygrał mecz o stawkę na swoim terenie. A przy okazji po raz pierwszy zwyciężył w dwóch kolejnych meczach i po raz pierwszy strzelił dwa gole w meczu o punkty.

Remis Belgii z Holandią. Powtórka z 2016 roku

Polsatnews.pl (sport)

Towarzyski mecz reprezentacji Belgii i Holandii zakończył się remisem 1:1. Identyczny wynik padł dwa lata temu w poprzednim spotkaniu tych drużyn.

Liga Narodów: Norwegowie zrzucili Bułgarów z fotela lidera

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

W meczu Dywizji C piłkarskiej Ligi Narodów Norwegia pokonała u siebie Bułgarię 1:0 i zastąpiła tym samym drużynę gości na pozycji lidera. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, gdy piłkę do pustej bramki wbił zamykający akcję gospodarzy Mohamed Elyounoussi.

Liga Narodów: Drugie z rzędu zwycięstwo Gibraltaru

W czwartej kolejce grupy 4 Dywizji D Ligi Narodów reprezentacja Gibraltaru pokonała przed własną publicznością Liechtenstein 2:1. Bramki dla ekipy gospodarzy zdobyli George Cabrera i Joseph Chipolina, którzy wpisali się na listę strzelców w 61. i 65. minucie. Dzięki zwycięstwu Gibraltar awansował na trzecie miejsce w tabeli.

Liga Narodów: Norwegowie zrzucili Bułgarów z fotelu lidera

Liga Narodów: Drugie zwycięstwo z rzędu Gibraltaru

Gol Kluiverta

AS Roma

Gol Kluiverta i to tyle. Tyle przyniósł ostatni dzień występów Giallorossich w zespołach narodowych. Młody napastnik otworzył wynik meczu reprezentacji Holandii U21 z Ukrainą U21, a wygrana 3-0 zapewniła Oranje drugie miejsce w grupie eliminacji do młodzieżowego Euro.

Liga Narodów: Ukraina z awansem do dywizji A

Reprezentacja Ukrainy pokonała Czechy 1:0. Jedyną bramkę na stadionie w Charkowie strzelił Ruslan Malinowsky. Dzięki zwycięstwu gospodarze przypieczętowali awans do dywizji A. Po meczu kibice podziękowali piłkarzom za świetne wyniki kadry. Ostatni raz Ukraina przegrała ponad rok temu.

Interia.pl

Co z tego, że w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali Niemcy i prowadzili 1-0, skoro po przerwie mistrzowie świata odrobili straty z nawiązką. Wygrali 2-1. Bohaterem został Griezmann, choć to Mbappe był najbardziej groźny. Niemcy są coraz bliżej spadku z Dywizji A Ligi Narodów.

Absurdalny krecz Denisa Istomina podczas turnieju w Moskwie

Interia.pl

Zła sława będzie się długo ciągnąć za Denisem Istominem. We wtorek w Moskwie uzbecki tenisista poddał spotkanie z Ricardasem Berankisem przy stanie... 4:6, 4:5 i 0:40. W poprzedzającej akcji teatralnie upadł na kort.

Врач дерматолог-косметолог Мадина Байрамукова: что делать, если вас ужалила медуза

USA: bilans ofiar śmiertelnych huraganu Michael wzrósł do 29

Polsatnews.pl

Do 29 wzrósł bilans ofiar śmiertelnych huraganu Michael, który w zeszłym tygodniu spustoszył tereny południowej części atlantyckiego wybrzeża USA. Najbardziej ucierpiały stany Floryda, Wirginia oraz Karolina Północna i Południowa - poinformowały we wtorek władze stanowe.

Jagiełło: Od początku znaliśmy słabą stronę rywali

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że Gruzini mają problem z organizacją gry, dlatego natychmiast po przechwycie staraliśmy się przedostać pod ich pole karne. Ich akcjom brakowało tempa i rzadko decydowali się na podania z pierwszej piłki. To spowodowało, że nie mieliśmy problemu z przesuwaniem i podwajaniem krycia - stwierdził Filip Jagiełło po meczu z Gruzją (3:0).