Wraca sprawa kobiet, które blokowały Marsz Niepodległości. Będzie rozpatrzona ponownie

Polsatnews.pl

Sąd skierował sprawę 14 kobiet poszkodowanych podczas marszu z 11 listopada 2017 r. do ponownego rozpatrzenia - poinformowało Amnesty International na Twitterze. Chodzi o incydent, kiedy grupa mężczyzn siłą usunęła kobiety blokujące przemarsz. Były przez nich kopane i szarpane. Prokuratura sprawę umorzyła, a kobiety ukarano grzywną za zakłócanie zgromadzenia.

Puchar EHF: Azoty postraszyły niemieckiego giganta

Polsatnews.pl (sport)

Piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali w niemieckiej Kilonii z THW Kiel 23:26 (11:11) w meczu 2. kolejki grupy D Pucharu EHF. Przed wyjazdem do jaskini lwa podopieczni Bartosza Jureckiego zapowiadali, że w hali chcą pokazać ambicję i zostawić po sobie dobre wrażenie. Słowa dotrzymali, do ostatnich minut walczyli z światową potęgą o co najmniej jeden punkt.

Courtois uratowany przez VAR! Nieuznany gol w Amsterdamie (WIDEO) - polsatsport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Courtois uratowany przez VAR! Nieuznany gol w Amsterdamie (WIDEO)  polsatsport.pl
  2. Liga Mistrzów: Santiago Solari dumny z piłkarzy Realu Madryt  WP SportoweFakty
  3. Ajax Amsterdam - Real Madryt: relacja i wynik spotkania  Onet.pl
  4. Liga Mistrzów. Bezlitosny Real wygrywa mimo złej gry! Polscy sędziowie z kluczową decyzją  Sport.pl
  5. Liga Mistrzów: VAR, nieuznana bramka i wielkie emocje. Real Madryt szczęśliwie pokonał Ajax Amsterdam  WP SportoweFakty
  6. Wszystkie... Читать дальше...

Courtois uratowany przez VAR! Nieuznany gol w Amsterdamie (WIDEO)

W 37. minucie meczu Ajax Amsterdam - Real Madryt wśród gospodarzy wybuchła euforia. Po rzucie rożnym fatalny błąd popełnił Thibaut Courtois, a wykorzystał to Nicolas Tagliafico i trafił do bramki Belga. Szczęście nie trwało jednak długo, bo po wideoweryfikacji arbiter dopatrzył się spalonego i anulował bramkę.