2019

Новости за 28.02.2019

Półfinał na wyciągnięcie ręki "Szarotek" (WIDEO)

Hokej.net

W piątym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji między TatrySki Podhalem Nowy Targ, a Energą Toruń, „ Szarotki” wykorzystały atut własnego lodowiska, zwyciężyły 4:2 i już tylko jedna wygrana dzieli ich od awansu do półfinału. Konfrontacja tych drużyn, kolejny raz dostarczyła dużych emocji. Padło 6 bramek, a sędziowie nałożyli na oba zespoły łącznie 102 minuty kar!

Półfinał na wyciągnięcie ręki "Szarotek"

Hokej.net

Memoriał Wagnera po raz piąty w Krakowie

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W sierpniu odbędzie się XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego na świecie.  Na razie wiadomo, że oprócz reprezentacji Polski w rywalizacji udział wezmą Brazylijczycy. – Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo […]