2019

Новости за 01.05.2019

Roma ma na oku Caligiuriego?

AS Roma

Kolejne nazwisko zostało dopisane do listy zawodników znajdujących się w kręgu zainteresowania "Giallorossich". Tym razem jest to 31-letni prawy pomocnik Schalke, który w bieżących rozgrywkach zaliczył 7 trafień i 5 asyst w 28 meczach Bundesligi. Według niemieckiej prasy zawodnik ten może ...

Wyścig Pokoju: Gdy maj kołem się toczył

Rzeczpospolita

Kolarski Wyścig Pokoju stanowił przez lata opium dla ludu w kilku krajach Europy Środkowej. Przy okazji był całkiem udaną imprezą sportową.

Liga Mistrzów: Bezsilność Tottenhamu. Ajax wypracował zaliczkę przed rewanżem

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam pokonał na wyjeździe Tottenham Hotspur 1:0. Gola dającego zaliczkę przed rewanżem na Johan Cruyff ArenA strzelił w 15. minucie Donny van de Beek. Tottenham nacierał na rywali szczególnie w drugiej połowie, jednak jego piłkarze nie potrafili wypracować stuprocentowej okazji.