World News in Polish
Июнь
2019

Новости за 02.06.2019

10. ME KADETEK: ZOFIA STACHOWIAK PO RAZ DRUGI MISTRZYNIĄ EUROPY. POLKI NA 4. MIEJSCU

Polski Boks

Co łączy 16-letnią reprezentantkę Polski Zofię Stachowiak (70 kg) oraz jej rówieśniczkę z Czarnogóry, Boyanę Gojković (52 kg)? Obie w znakomitym stylu po raz drugi z rzędu stanęły na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Europy Kadetek, przechodząc dzięki temu do historii boksu w swoich krajach! Młodziutka Polka, na co dzień trenująca w KSW Gostyń, pokonała dzisiaj w finale niejednogłośnie na punkty

Liga Mistrzów: Tottenham - Liverpool 0:2. Skrót meczu (WIDEO)

Polsatsport.pl

W angielskim finale Ligi Mistrzów na Wanda Metropolitano Liverpool okazał się zespołem lepszym od Tottenhamu i wygrał 2:0 po golach Mohameda Salaha i Divocka Origiego. The Reds cierpliwie wyczekiwali swoich szans po stałych fragmentach, z kolei Spurs nie znaleźli recepty na Alissona mimo wielu szans. Zapraszamy na skrót finału Ligi Mistrzów: Tottenham - Liverpool!

Grand Prix na żużlu: Zwycięstwo Zmarzlika w Krsko

Bartosz Zmarzlik wygrał żużlową Grand Prix w słoweńskim Krsku, drugą eliminację mistrzostw świata. Kolejne miejsca w sobotę zajęli Słowak Martin Vaculik, Duńczyk Leon Madsen i Patryk Dudek.

WIELKIE PIENIĄDZE DLA RUIZA I PRZEDE WSZYSTKIM JOSHUY

Bokser.org (Boxing in Poland)

Oczy bokserskiego świata będą dziś zwrócone na sławną halę Madison Square Garden w Nowym Jorku. A skoro walka będzie się toczyć o trzy z czterech pasów królewskiej kategorii, to i gaże muszą być królewskie.

Liga Mistrzów. Liverpool FC po raz szósty z trofeum

Interia.pl

Liverpool po raz szósty w historii zdobył piłkarski Puchar Europy. W sobotnim finale Ligi Mistrzów pokonał w Madrycie Tottenhamem Hotspur 2-0. Wcześniej "The Reds" najlepsi na Starym Kontynencie byli w 1977, 1978, 1981, 1984 oraz w 2005 roku.

Siatkówka. Dawid Konarski po meczu z USA (3:2). Wideo

Interia.pl

- Raz wychodzi lepiej raz gorzej. W meczu z Australią paliwa było trochę więcej niż dziś, ale po to mamy takie mecze, żeby się dobrze przygotować - powiedział atakujący reprezentacji Polski Dawid Konarski po zwycięstwie w meczu z USA 3:2 w Lidze Narodów.

Finał Ligi Mistrzów: Tottenham nie dał rady "The Reds". Liverpool z szóstym tytułem

Polsatsport.pl (Piłka nożna)

W wielkim finale Ligi Mistrzów Liverpool pokonał Tottenham 2:0. Trzęsienie ziemi na Wanda Metropolitano rozpoczęło się już w 20. sekundzie gry, gdy rzut karny sprokurował Moussa Sissoko, a stały fragment pewnie wykorzystał Mohamed Salah. Koguty w drugiej połowie dobił Divock Origi i to drużyna z miasta Beatlesów sięgnęła po szósty w historii, i zarazem pierwszy od 2005 roku Puchar Europy.

Liga Mistrzów. Liverpool wygrał finał z Tottenhamem - Sport TVN24

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Liga Mistrzów. Liverpool wygrał finał z Tottenhamem  Sport TVN24
  2. Jose Mourinho i Arsene Wenger ocenili finał Ligi Mistrzów. "To okrutne"  Sport.pl
  3. Jerzy Dudek: Tańczyłem i czekałem  WP SportoweFakty
  4. Finał Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Tottenham pokonany [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] Piłka nożna  Sport.pl
  5. Liga Mistrzów 2019. Liverpool jest najlepszy!!!  WP SportoweFakty
  6. Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Liga Mistrzów. Liverpool wygrał finał z Tottenhamem | Eurosport w TVN24 - Sport TVN24

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Liga Mistrzów. Liverpool wygrał finał z Tottenhamem | Eurosport w TVN24  Sport TVN24
  2. Liverpool wygrał Ligę Mistrzów! Juergen Klopp w końcu z Pucharem Europy  Sport.pl
  5. Liga Mistrzów. Madrytczycy boją się najazdu angielskich chuliganów  TVP Info

Siatkówka. Aleksander Śliwka po meczu z USA (3:2). Wideo

Interia.pl

- Trzy godziny grania. Najważniejsze, że wygraliśmy kolejny mecz. Cały czas się "dogrywamy", poprawiamy te małe rzeczy, które Vital (Heynen - przyp. red.) nam nakreśla. Dobrze, że zwyciężamy, bo na pewno będzie nas to pozytywnie nastrajało i dawało motywacyjnego kopa do pracy - powiedział przyjmujący reprezentacji Polski Aleksander Śliwka po zwycięstwie w meczu z USA 3:2 w Lidze Narodów.