2019

Новости за 17.08.2019

Zobacz kibiców ŁKS-u na meczu z Wisłą Kraków [ZDJĘCIA]

Gazeta Krakowska

Ponad siedem lat nie mogli przyjechać kibice Łódzkiego Klubu Sportowego na mecz ich zespołu z Wisłą Kraków. ŁKS awansował jednak do ekstraklasy i znów mogli oni przyjechać do Krakowa na starcie właśnie z „Białą Gwiazdą”.

Napad na taksówkarza. Mężczyzna przystawił mu nóż do szyi, a kobieta zabrała pieniądze [WIDEO]

Polsatnews.pl

Do brutalnego napadu na taksówkarza doszło w Warszawie w środę. Sprawcy zostali nagrani przez kamerę zainstalowaną wewnątrz samochodu. Na filmie widać młodą, roześmianą dziewczynę i mężczyznę, który w pewnym momencie wyciąga nóż i przystawia do szyi taksówkarza. Dziewczyna, wciąż śmiejąc się, sięga po pieniądze, po czym oboje wysiadają. Zostali już zatrzymani przez policję.

[RELACJA] Nieudana inauguracja Pucharu Wyszehradzkiego

GKS Katowice

16 sierpnia hokeiści GKS-u Katowice rozpoczęli zmagania w Pucharze Wyszehradzkim. Pierwszym rywalem była drużyna JKH GKS-u Jastrzębie. Mecz odbył się na Jastorze. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej tercji. W 23. minucie precyzyjnym strzałem z nadgarstka Robina Rahma pokonał Dominik Paś. 5 minut później Radosław Nalewajka znalazł miejsce pomiędzy słupkiem a naszym bramkarzem i podwyższył […]

Bundesliga. Bayern Monachium - Hertha Berlin. Robert Lewandowski o meczu i transferach - WP SportoweFakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Bundesliga. Bayern Monachium - Hertha Berlin. Robert Lewandowski o meczu i transferach  WP SportoweFakty
  2. Bundesliga wraca do gry. Bayern Monachium powalczy o ósmy tytuł z rzędu  TVP Info
  3. Bayern Monachium powalczy z Borussią Dortmund o mistrzostwo Bundesligi  Eurosport
  4. Bundesliga. Bayern - Hertha. Dwie bramki Roberta Lewandowskiego i niespodzianka w Monachium  WP SportoweFakty
  5. Robert Lewandowski razy pięć! Polak pobił rekord Bundesligi  Sport.pl
  6. Wszystkie... Читать дальше...

Wielki sukces polskich koszykarzy na mistrzostwach Europy do lat 16

Polsatsport.pl

Polscy koszykarze do lat 16 w półfinale rozgrywanych w Podgoricy mistrzostw Europy Dywizji B pokonali zespół gospodarzy, Czarnogórę 72:65 i wywalczyli awans do elity w tej kategorii wiekowej. W finale spotkają się w sobotę z Holandią.