2021

Новости за 26.04.2021

Ligue 1. Lille znowu liderem

Interia.pl

​Piłkarze Lille wygrali na wyjeździe z Olympique Lyon 3-2 i wrócili na miejsce lidera francuskiej ekstraklasy piłkarskiej. Mecz był emocjonujący do ostatnich minut. Dopiero w 85. minucie Turek Burak Yilmaz strzelił zwycięskiego gola. W tabeli mają punkt więcej od broniącego tytułu PSG.

Serie A. Łukasz Skorupski puścił pięć goli z Atalantą

Interia.pl

Atalanta Bergamo pokonała u siebie Bolognę 5-0 w 33. kolejce Serie A i awansowała na drugie miejsce. W bramce gości wystąpił Łukasz Skorupski. Dotychczasowy wicelider AC Milan zagra w poniedziałek na wyjeździe z Lazio Rzym.

Kapitalna bramka w hicie Ligue 1. "Zakręcił tą piłką jak Beckham w 2001" [WIDEO]

Sport.pl

W niezwykle istotnym z punktu widzenia walki o mistrzostwo Francji spotkaniu pomiędzy Olympique Lyon i Lille padła cudowna bramka. Pod koniec pierwszej połowy pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się napastnik gości, Burak Yilmaz. Lille przegrywało 0:2, ale odrobiło straty i wygrała 3:2 po drugim golu Yilmaza w 85. minucie meczu.

Уимблдон

Тарпищев: У Рублева есть сложности со здоровьем, но он хочет сыграть на Уимблдоне

«На ней не ездить, ей нужно любоваться»: мир эстетики ждет вас на нашей ретровыставке