Rosyjski gwiazdor pojechał na mundial. Brutalne słowa o USA 0 24.06.2026 00:53 SportoweFakty.wp.pl Andriej Arszawin skrytykował klimat panujący w USA podczas MŚ 2026. Rosjanin twierdzi, że w tamtejszych metropoliach Puchar Stanleya przyćmił zmagania FIFA. Zdecydowanie lepiej ocenił on zabawę fanów świętujących w Meksyku. Moscow.media Частные объявления сегодня Rss.plus Все новости за 24 часа Другие проекты от SMI24.net Музыкальные новости Агрегатор новостей 24СМИ