31

Новости за 03.03.2024

Кошаркашице Меге МИС освојиле Куп Милан Цига Васојевић!

Кошаркашки савез Србије

ПАРТИЗАН 1953 – МЕГА МИС 70:73 (12:18, 13:16, 19:17, 26:22) Кошаркашице Меге МИС освојиле су Куп Милан Цига Васојевић, други у клупској историји, пошто су у нишком „Чаиру“ у великом финалу победиле Партизан 1953 резултатом 73:70! Много је боље Мега отворила меч, и после мање од два минута повела 7:0. Партизан је био лош у [...]

Пионирке Краљева освојиле Моја кравица Мини Куп!

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - КРАЉЕВО 80:85 (20:19, 17:14, 23:30, 20:22) Пионирке Краљева су освојиле Моја кравица Мини куп Србије, пошто су у финалу у нишкој дворани „Чаир“ савладале Црвену звезду – 85:80. Утакмица је почела прилично изједначено, а после пет минута игре било је 12:11. Држала је Звезда малу предност захваљујући расположеној Петковић, а на крају [...]

Мирра Андреева установила новый рекорд на турнирах WTA-1000

Ефимов: В этом году на конкурсе «Московские мастера» впервые выберут лучших инженеров-проектировщиков