Добавить новость
ru24.net
Все новости
Март
2024

У Харкові військовослужбовця ув’язнили за вбивство товариша

0

У Харкові командира бойової машини 1 реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї Віктора Гуля засудили за вбивство товариша. Про це редакція дізналася з вироку 368.media   Дзержинського райсуду за ч.1 ст.115 КК.

Віктор Гуль раніше не судимий в силу ст. 89 КК. У серпні 2023 року він знаходився на тимчасовому місці розташування частини в лісовому масиві. На фоні неприязних відносин, виник умисел направлений на умисне протиправне заподіяння смерті головного сержанта. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, військовослужбовець направив автомат АК- 74 у бік товариша та зробив два постріли йому у тіло та голову. Останній помер на місці.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому злочину, визнав у повному обсязі та пояснив, що в день вбивства був дуже п’яний, оскільки вживав алкогольні напої весь день. Словесної перепалки не пам’ятає, оскільки був дуже п’яний.

Чоловіка засудили до 9 років позбавлення волі. Строк відбуття покарання вирішили рахувати з моменту затримання в порядку ст.208 КПК, тобто з 26 серпня 2023 року.

Запись У Харкові військовослужбовця ув’язнили за вбивство товариша впервые появилась 368.media.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Роттердам (ATP). 1-й круг. Хуркач борется с Коболли, Медведев сыграет с Вавринкой, Циципас – с Майо






Княжевская: Внесены изменения в правила землепользования и застройки для реконструкции здания НИИ

Депутат Бессараб: некоторым россиянам повысят пенсию в марте

\ьл туточки

Экс-мэра Самары и его жену могла убить из-за наследства их 29-летняя внучка