Петро Терентьєв: Оксана Романюк з Інституту Масової Інформації підтримує харасмент на роботі рівненського військкома
Український медіаменеджер Петро Терентьєв прокоментував реакцію, яку директорка Інституту Масової Інформації (ІМІ) Оксана Романюк залишила під дописом депутата Ярослава Юрчишина про харасмент на роботі начальника одного з військкоматів Рівненської області.
Про це Терентьєв написав на своїй сторінці у Facebook.
"Історія продовжується, некомпетентність Ярослав Юрчишин була зрозуміла як він вигадував маячню про оплаті прибутку Телеграм каналів.
Тепер ми бачимо провал світогляду і не лише його, а людини яка у нас голова інституту масової інформації та задає стандарти на медіа, Oksana Romaniuk
ІМІ задає стандартом використання у медіа фемінітівів, що як на мене є вірним, але тут пані Оксана лайком підтримує печерний пост Юрчишина який виправдовує домагання на робочому місці, гарасмент на роботі (англ. Workplace harassment.)
Це те за, що сів Гарві Вайнштейн і у світі стався рух МеТоо.
В Україні цей рух мав поширення та мав назву ЯНеБоюсьСказати.
Як витекла інформація про порушення це інше питання, але не було зауважень від цих панівідносно інформації Бігусів по Свинарчукам та плівкам Медведчука.
На відео прямий герасмент і тут ще йде мова, що це не просто приватний бізнес, а це система у який є накази та звання.
Підтримка дій голови ТЦК це є найстрашніша обʼєктивізація жінки та підтримка насильника "сама винна".
Пояснення чому жінки йдуть на подібні відносини у США пояснили у серіалі "Ранково шоу" раджу двом представникам медіа та політики глянути цей серіал, там вже як для самих маленьких це продемонстрували.
Дуже часто жінка боїться відмовити керівнику і йде на подібні відносини, а далі продовжує через страх її викриття.
Це пост та лайк Романюк це овер шейм і у цивілізованому суспільстві вони б разом з цим головою ТЦК скласти повинні свої обовʼязки", — написав Терентьєв.