28
29
30

Новости за 22.06.2017

Mladí rychlostní kanoisté vybojovali na mistrovství Evropy devět přímých postupů

Devět přímých postupů do finále vybojovali rychlostní kanoisté na mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let. V srbském Bělehradě vyhrál kajakář Jakub Zavřel rozjížďku na pětistovce a zajistil si tak nedělní finále. O medaili pojede v neděli na téže trati v kategorii do 23 let také kanoista Petr Fuksa, který byl v rozjížďce třetí a také postoupil přímo. Eliška Betlachová s Janou Krpatovou nastoupí již v sobotu do finále deblkajakářek na kilometru.

V Augsburgu opět o tituly ze Světového poháru

Světový pohár ICF ve vodním slalomu se už zítra stěhuje do Německa. Týden po ukončení ICF Světového poháru ve vodním slalomu v Praze bude hostit vodní slalomáře Augsburg a jeho slavný Eiskanal (23-25.6). Na startu se představí opět česká špička i medailisté z Troje.