23
24 25 26 27 28 29 30

Новости за 29.09.2017

Ondřej Tunka mistrem světa ve vodním slalomu, Přindiš a Fišerová stříbrní

Čeští kajakáři ovládli stupně vítězů na Mistrovství světa ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě ve Francii. Ondřej Tunka se stal mistrem světa a Vít Přindiš bral stříbro. V kategorii C1 žen vybojovala senzační stříbro Tereza Fišerová. Slunečné a horké počasí s teplotami kolem 28 stupňů přivítalo finalisty v páteční odpoledne (29.9). I bez Jiřího Prskavce, který nepostoupil do semifinále, potvrdili kajakáři svojí dominanci ve světě. Jonáš Kašpar s markem Šindlerem čtvrtí v C2 mužů.

Čtyři české lodě ve finále mistrovství světa. Prskavec zlato neobhájí

Slunečné a horké počasí s teplotami kolem 28 stupňů přivítalo semifinalisty a finalisty mistrovství světa ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě ve Francii. Kvarteto českých lodí se probojovalo do finálových jízd, které startovaly od 16 hodin. Jiří Prskavec finále v Pau nevybojoval.

MS Pau: Těžký boj v kvalifikacích kajakářek a singlkanoistů. Sjezdaři o postup na deblkánoi

Olympionička a obhájkyně titulu Kateřina Kudějová s postupem do semifinále neměla velké potíže, když dnes (28.9) dojela jako jedenáctá nejrychlejší na Mistrovství světa ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě ve Francii. Postup do semifinále vybojoval i další olympionik Vítězslav Gebas, Michal Jáně i deblkanoisté ve sjezdu na divoké vodě.