28
29 30

Новости за 12.06.2020

Favorité uspěli, Šlouf tlačil na deblu parťáka do cíle

V horkém počasí, ale také v komorní atmosféře dané současnou dobou se odehrál první den reprezentačních testů rychlostních kanoistů v Račicích. Favorité uspěli. Kajakář Josef Dostál zvítězil na individuálním kilometru před Jakubem Špicarem, Tomášem Sobíškem a Danielem Havlem. Před dvojicí Špicar a Havel vyhrál na deblkajaku společně s Radkem Šloufem. Kanoista Martin Fuksa ovládl závod na olympijském kilometru před Filipem Dvořákem a mladším bratrem Petrem, se kterým pak zvítězil na deblu. Kompletní výsledky najdete ZDE. Читать дальше...

Netradiční začátek sezóny chytl rychlý spád. Sjezdaře čekají o víkendu další závody

Druhý červnový víkend (13. - 14. 6.) proběhnou již další závody v rámci Českého poháru ve sjezdu na divokéTentokrát budou závodit pouze mládežnické kategorie, přičemž v kategorii juniorů a U23 proběhnou boje o body do české reprezentace. Začátkem listopadu by se mělo uskutečnit mistrovství Evropy juniorů a U23 ve Slovinskem Solkanu. Nominace proběhne v rámci Českého poháru, který započal minulý víkend na kanále v Roudnici nad Labem.