29
30

Новости за 07.11.2020

Veronika Vojtová vyhrála na SP v Pau závod Extreme Slalomu

Aktuální mistryně světa v Extreme Slalomu Veronika Vojtová vyhrála extrémní závod na světovém poháru ve francouzském Pau. Na start se postavila jako jediná česká kajakářka. Mezi kajakáři skončili oba čeští závodníci – Tomáš Zima i Vojtěch Heger – v semifinále.

Mladý kajakář Tomáš Zima získal stříbro na Světovém poháru ve Francii

20letý kajakář Tomáš Zima skončil druhý na světovém poháru ve vodním slalomu ve francouzském Pau. Zlato mezi kajakáři bral Švýcar Martin Dougoud. Vít Přindiš, který vyhrál semifinálovou jízdu, skončil po 2 trestných dotycích na děleném 5. místě – s Vavřincem Hradilkem. Nejrychlejší kajakářkou byla ještě juniorská závodnice Kateřina Beková, dojela 6.