14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Новости за 16.04.2024

Palmer: Właśnie tego potrzebowaliśmy!

Mecz z Evertonem okazał się wieczorem Cole Palmera, który zdobył cztery gole zrównijąc się w tabeli strzelców z Haalandem. Hat-trick piłkarza padł w 29 minut - to najlepszy wynik w historii Chelsea. Pozostańmy przy statystykach: po raz ostatni piłkarz The Blues zdobył cztery gole w meczu w 2010 roku i był nim Frank Lampard.

Wszystko wydarzyło się tak szybko w ciągu pierwszych 30 minut. Dobrze rozpoczęliśmy mecz, ja strzeliłem hat-tricka, jestem tym bardzo podekscytowany. Myślę, że po ostatnich meczach zespół właśnie tego potrzebował. Читать дальше...

Oceny po wygranej nad Evertonem

Nie ulega wątpliwości, że po takim występie jak wczorajszy Cole Palmer sięgnął po tytuł Piłkarza Meczu. Jak ocenili go dziennikarze SkySports? Nasz pomocnik otrzymał niezwykle rzadką, maksymalną notę: 10!

W notach SkySports różnica między zespołami jest miażdżąca, spójrzcie sami:

oceny Chelsea:
Petrovic (6), Gusto (7), Silva (7), Chalobah (7), Cucurella (7), Caicedo (7), Gallagher (7), Palmer (10), Mudryk (8), Madueke (8), Jackson (8).

rezerwa: Chukwuemeka (6), Chilwell (6)... Читать дальше...

Pochettino: To był perfekcyjny występ!

Imponujące zwycięstwo 6:0 nad Evertonem Mauricio Pochettino nazwał 'idealnym meczem'. Szkoleniowiec nie krył satysfakcji z występu swoich podopiecznych, którzy oprócz strzelania goli po raz pierwszy od końca stycznia zachowali czyste konto.

To był niesamowity występ - jestem bardzo szczęśliwy i pełen uznania dla graczy. Według mnie to był idealny mecz: zdobyliśmy sześć bramek i zachowaliśmy czyste konto – spełnienie marzeń! Czyste konto jest bardzo ważne w meczu przeciwko drużynie, która... Читать дальше...

4 x Pan Palmer, 3 punkty dla Chelsea

Po raz kolejny mecz Chelsea był przedstawieniem jednego aktora - brylował oczywiście Cole Palmer, który przebił swojego niedawnego hat-tricka i tym razem ustrzelił aż 4 bramki. Kolejną dodał Jackson oraz rezerwowy Gilchrist (cóż to była za szalona celebracja!) - Chelsea wygrywając 6:0 mogła cieszyć się trzema punktami.