30
31

Новости за 19.05.2024

Wygrana i niesamowity gol Caicedo

W ostatniej kolejce sezonu Chelsea wygrała z Bournemouth 2:1 i utrzymała szóstą pozycję w tabeli. Ozdobą spotkania był fantastyczny gol Caicedo ze środka boiska. Na listę strzelców wpisał się również Sterling a godne pożegnanie otrzymał grający po raz ostatni dla Chelsea Thiago Silva.

Na pierwszą w tym meczu bramkę wystarczyło poczekać zaledwie kwadrans. Już w 17. minucie na listę strzelców wpisał się Moises Caicedo. Pomocnik Chelsea wykorzystał błąd bramkarza rywali i umieścił... Читать дальше...

Chelsea v Bournemouth: składy

Ostatni mecz w koszulce Chelsea Thiago Silva rozegra od pierwszej minuty. Do wyjściowej jedenastki wraca też Sterling, zastępując kontuzjowanego Mudryka.

Na ławce rezerwowych po kontuzji pojawia się Carney Chukwuemeka, obecny w zapasie jest także Nkunku.

skład Chelsea:
Petrovic; Chalobah, Thiago Silva, Badiashile, Cucurella; Caicedo, Gallagher; Madueke, Palmer, Sterling; Jackson:

rezerwa: Bettinelli, Disasi, Colwill, Gilchrist, Gusto, Casadei, Ugochukwu, Chukwuemeka, Nkunku

To ostatnia niedziela...

Przed kibicami ostatnia kolejka angielskiej Premier League która zostanie dla wszystkich zespołów rozegrana o tej samej godzinie. Chelsea podejmie u siebie Bournemouth chcąc jak najlepiej zakończyć przeciętny sezon w którym ostatecznie powinna zająć szóste miejsce.

Po bolesnej przegranej z Arsenalem (0:5) Chelsea notuje serię pięciu meczów bez porażki. The Blues zremisowali 2:2 z Aston Villą oraz wygrali z Tottenhamem 2:0, West Hamem 5:0, Nottingham 3:2 i Brighton 2:1.

Z kolei Bournemouth gra w kratkę... Читать дальше...