30
31

Новости за 23.03.2024

Vukovi pod ‘Tornjem’ protiv Dubrovnika

Cibona će protiv Dubrovnika tražiti prekid negativnog niza u domaćem prvenstvu nakon poraza od Alkara i Zaboka. Košarkaši Cibone nakon pobjede u Splitu ostvarene u sklopu 24. kola AdmiralBet ABA Lige, sada se okreću 26. kolu domaćeg prvenstva gdje ih očekuje susret protiv Dubrovnika. Bit će to jedna zahtjevna utakmica za Vukove jer dolazi niti […]

Pretkadeti pobjedom u derbiju preuzeli vrh

KK Cibona vs. KK Cedevita Junior 96-84 (27-22, 20-19, 32-26, 17-17) Pretkadeti Cibone slavili su u derbiju u sklopu 8. kola Jedinstvene pretkadetske lige protiv Cedevite Junior rezultatom 96-84, čime su preuzeli čelnu poziciju. Bio je to izjednačen susret kroz prvo poluvrijeme, dok je ključno bilo otvaranje drugog poluvremena kada Cibona serijom 14-4 odlazi na […]