ru24.net

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Err.ee Каталог
Апрель
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Все новости

Jalgrattahull Sander Rebane: rattasõit on nagu hea Mehhiko pada

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Endla teatri näitleja Sander Rebane rääkis "Ringvaates", kuidas tal pärast raskest haigusest taastumist tuli meeletu isu rattaga sõitma hakata. Tema sõnul läks see soov lausa nii suureks, et ta on kahel korral Hispaanias sõitmas käinud ning ei suuda päevagi vastu pidada, ilma rattasadulasse istumata.

Kilk alistas Slovakkia parima sulgpalluri

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Slovakkias Bratislavas peetaval Future Seriesi kategooria turniiril võitles Eesti sulgpallur Tauri Kilk end neljapäeva hommikupoolikul põhiturniirile, õhtupoolikul alistas aga avaringis Slovakkia meistrivõistlustel viimasest viiest kullast neli noppinud Milan Dratva 21:19, 18:21, 21:17 ning pääses teise ringi ehk 16 parema sekka.

Hooaja parimateks laskesuusatajateks valiti Tomingas ja Siimer

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon tunnustas pidulikul hooaja lõpetamisel 2023/24 hooaja parimaid sportlasi. Naistest pälvis parima laskesuusataja tiitli Tuuli Tomingas, meestest Kristo Siimer.

Pärnu Kunstisuvi toimub sel aastal Tartus

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Pärnu linnagalerii korraldab Pärnu Kunstisuve seekord kultuuripealinnas Tartus, kus Pärnu kunstnikud ja kuraatorid on täitnud kõik kolm Tartu Kunstimaja saali. Grupinäitustega tutvustatakse tartlastele Edela-Eesti anarhismi ning uuritakse soostereotüüpe.Parmas: prokuratuur ei saa noppida vaid madalal rippuvaid õunu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Pärast teenistuslikku järelevalvet soovitab justiitsministeerium korraldada prokuratuuri töö ümber nii, et sellised kriminaalmenetlused, kus kuriteo toimepanija on põhimõtteliselt teada, võetaks menetlusjärjekorras ettepoole sõltumata prokuratuuri prioriteetidest.

Riigikogus algasid tuumajaama rajamise arutelud

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Riigikogu püüab veel kevadistungijärgu lõpuks ära otsustada, kas Eesti asub tuumaenergeetikat arendama või mitte. Heakskiitva seisukoha järel hakkaks valitsus looma tuumaenergeetika raamistikku, mis on aluseks hilisemale tuumajaama rajamise otsusele.

Riigikogu opositsioon pole rahul, et ei saanud obstruktsiooni kasutada

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Riigikogu opositsioon ei ole rahul, et koalitsioonisaadikud lõpetasid kolmapäeval vaheaegade võtmise võimaluse ning öine istumine jäi seetõttu ära. Koalitsioon on seisukohal, et see, kas ja kui kaua vaheaegu võtta, otsustatakse iga eelnõu puhul uuesti.

Tallinna linnavolikogu opositsioon algatas Ossinovski umbusaldamise

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Tallinna linnavolikogu istungil anti üle umbusaldusavaldus linnapea Jevgeni Ossinovskile (SDE). Umbusalduse põhjuseks on märgitud linnapea valimistel salajaste valimiste printsiibi eiramine, mistõttu oli võimalik volinikke mõjutada ja survestada.

Tallinn hakkab uurima Erki Savisaarega sõlmitud töölepingut

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Möödunud aasta sügisel võttis Tallinna linna sihtasutus Tallinna Loomeinkubaator Erki Savisaare tööle Poldri 3 renoveerimisprojekti nõrkvoolutööde läbiviimist nõustama. Tallinna uus linnavalitsus on algatanud sisekontrolli juurdluse olukorra tagamaade selgitamiseks.

Jalgpalliliit alustab suvel tüdrukute jalgpallilaagritega

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja Eesti tüdrukute jalgpalli peatoetaja Euronics käivitavad sel suvel tüdrukute jalgpallilaagrid, mille eesmärk on tuua rohkem tüdrukuid jalgpalli juurde ning kujundada nende liikumisharjumusi.

Valimiskomisjoni liige: hääletajat ei tohi sundida tõestama oma häält

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Salajasel hääletamisel ei tohi kedagi sundida tõestama seda, kuidas ta hääletas, ütles Vabariigi Valimiskomisjoni liige, õiguskantsleri kantselei direktor Olari Koppel. Ta kommenteeris selliselt Tallinna volikogus kõlanud süüdistusi nagu oleks uus koalitsioon lasknud oma saadikutel linnapea valimisel sedelitele kokku lepitud märgi teha.

Новости России
Москва

Бастрыкин взял дело хирурга, на которого пожаловались пациенты, на контроль


Soome karmistab kodakondsuse saamise nõudeid

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Soome valitsus tutvustas eelnõu, mille järgi peab Soome kodakondsuse saamiseks riigis elama senise viie aasta asemel vähemalt kaheksa aastat. Samuti peavad kodakondsuse taotlejad tegema tulevikus kodakondsuseksami.

Parmas pääseb distsiplinaarmenetlusest

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eelmise justiitsministri Kalle Laaneti algatatud teenistuslik järelevalve riigi peaprokuröri Andres Parmase juhitud prokuratuuris rikkumisi ei tuvastanud ning ministeerium distsiplinaarmenetlust ei algata. Dokumendi kokkuvõttes esitatakse ainult mõned leebelt sõnastatud soovitused prokuratuuri töö parandamiseks.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Елена Рыбакина

Елена Рыбакина поднялась в мировом рейтинге


Свыше 41 тыс техосмотров проведено в Подмосковье за 2023 г

Новосибирцы выбирают безнал: названы столицы бумажных денег в России

«Всплеск цены»: какие продукты подорожают к Пасхе

Сильный московский шторм не дойдёт до Нижнего Новгорода 19 апреля