Мы в Telegram
Добавить новость
ru24.net

Fararu

Май
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28
29
30
31

Все новости

ماجرای مصاحبه جنجالی رئیس اتحادیه صنف قنادان

Fararu 

رئیس اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی‌فروشی و کافه قنادی تهران، گفت: صنف قناد همواره با آحاد جامعه همراه بوده و در جمع اصناف که به فرموده رهبری بازوان ستبر انقلابند از صنوف همراه و پیشتاز است.

شرط جدید شمسایی برای حضور در جام جهانی

Fararu 

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، با یک مربی خارجی جهت تکمیل کردن کادر خود در جام جهانی ۲۰۲۴ به توافق رسیده و مراحل قرارداد را به کمیته فوتسال واگذار نموده است.

صنعت گاز، سازمانی با نیازمندی مشارکت مردمی

Fararu 

صنعت گاز در زنجیره تولید گاز از مرحله اکتشاف، استخراج، پالایش، انتقال، ذخیره سازی تا توزیع به مشارکت مردم برای افزایش تولید نیاز دارد. در سیاستگذاری‌های مربوط به صنعت گاز این امکان وجود دارد که مبنای اولویت بندی برای مشارکت بیشتر مردم، معرفی پروژه‌ها با سودآوری بیشتر باشد یا اینکه مبنا را به سمت پروژه‌های که نیاز به پیچیدگی تکنولوژی ندارد، هدایت کنند.

هوای تهران گرم‌تر می‌شود

Fararu 

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از فردا تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ خردادماه) روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.بابک زنجانی آزاد شده است؟

Fararu 

«از زمان تشکیل این پرونده بازار شایعات در خصوص موکلم داغ بوده است. به مردم و رسانه‌ها توصیه می‌کنم حقایق و وقایع این پرونده را از مجاری قانونی یعنی سخنگوی قوه قضائیه یا وکیل زنجانی پیگیری کنند چراکه شایعات اساس و پایه ندارد.»

(تصاویر) گرامیداشت شهدای خدمت در بازار تهران

Fararu 

مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و آیت الله محسن قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در مسجد امام خمینی بازار بزرگ تهران برگزار شد.

معتدلین در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، حامی لاریجانی خواهند بود

Fararu 

برمبنای آخرین شنیده‌ها، اعضای حزب اعتدال و توسعه در جلسه‌ای با حضور لاریجانی از وی برای حضور و کاندیداتوری در انتخابات دعوت کردند، اما لاریجانی در پاسخ اظهار داشته که شواهدی مبنی‌بر تغییر فضای سیاسی مشاهده نکرده است و اگر تغییری حاصل نشود، در انتخابات حاضر نخواهد شد.

راه‌اندازی بیمارستان تخصصی ایران در مکه

Fararu 

بیمارستان تخصصی ایران با کلینیک‌های قلب، داخلی، طب اورژانس، دندانپزشکی، ارتوپدی، زنان، سونوگرافی، عفونی، داخلی و رادیولوژی به منظور خدمت‌رسانی به زائران ایرانی در مکه راه‌اندازی شد.

جزییات علت مردودی خودرو‌ها در معاینه فنی

Fararu 

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: «از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت، حدود ۳۳۸ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده که در مقایسه با سال گذشته میزان مراجعات تغییر چندانی نداشته است.»

Новости России
Москва

Компания ICDMC приняла участие в торжественном открытии выставки “Тульское качество”


صادقی، عضو جبهه اصلاحات: به هیچ وجه بنای حمایت از افراد غیر اصلاح‌طلب نداریم

Fararu 

«مشکلی از این جهت وجود دارد که بالأخره اداره امور کشور تا زمان تعیین دولت جدید هست، ولی چون درگیر انتخابات است باید استعفا کند و فرد دیگری جایگزینش شود. اینکه گفتم مخبر شانس دارد، از جهت ویژگی‌های شخصی خودش بود؛ چون می‌توانیم بگوییم مخبر ادامه رئیسی است و بالأخره معاون اول او بوده است. ولی ممکن است این پیچیدگی‌ها برای او مانع ایجاد کند. اشخاص دیگری که گفتید را هم بعید می‌دانم.»


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Российский теннисист Сафиуллин опустился на две позиции в рейтинге ATP


Поддержка проектов в области культуры и искусства

В парке 30-летия Победы Орехово-Зуева заработал фонтан

Психолог Савкова: важно развивать у ребенка умение ставить себя на место других

Генерал-полковник Владислав Ершов вручил ключи от автомобилей семьям погибших росгвардейцев