30
31

Новости за 11.05.2024

Liberecké fotbalistky dohrávaly zápas v deseti a Slavii podlehly 1:6

Šimon Knopp - Liberec - Ve čtvrtém kole nadstavby ligy žen se fotbalistky Slovanu představily na domácí půdě proti Slavii. S favorizovaným soupeřem šly ještě v první půli do desíti po vyloučení Goretkiové a nakonec prohrály 1:6. Jedinou branku Liberce vstřelila z penalty Šárka Brázdová.

B-tým prohrál v Kolíně 0:5, většinu utkání hrál v oslabení

Ondřej Marko - Kolín/Liberec - V rámci 26. kola ČFL odehrál B-tým zápas v Kolíně. Do utkání nevstoupil vůbec dobře, již od 20. minuty prohrával a o tři minuty byl navíc vyloučen kapitán Hadaščok. Do přestávky domácí vedení navýšili, a to po naší chybné rozehrávce. Ve druhé půli přidali další dvě branky po rohových kopech. Pátý a poslední gól opět padl po chybné rozehrávce.