30

Новости за 07.11.2021

Pewne zwycięstwo GieKSy w Sanoku [WIDEO]

Hokej.net

Hokeiści Ciarko STS Sanok przegrali w niedzielnym spotkaniu z liderem tabeli GKS Katowice 2:5. Ojcem zwycięstwa był Patryk Wronka, który zdobył dwie bramki i przy dwóch asystował.

Pewne zwycięstwo GieKSy w Sanoku

Hokej.net

Niespodzianka w Nowym Targu. Tercja jak za najlepszych czasów! [WIDEO]

Hokej.net

Trzecie zwycięstwo w sezonie – a drugie za 3 punkty – odnieśli w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi hokeiści Podhala Nowy Targ. Podopieczni Andrieja Gusowa pokonali przed własną publicznością Energę Toruń 5:2. Kluczowa dla losów tego spotkania była pierwsza tercja, koncertowa w wykonaniu „Szarotek”

Twardy bój mistrza z wicemistrzem. Przesądził jeden gol

Hokej.net

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie pokonał na własnym lodzie Comarch Cracovię 4:3. Tym samym mistrzowie Polski zrewanżowali się za wtorkową porażkę 3:5.

Dyrektor Zagłębia: Cały czas obserwujemy rynek transferowy

Hokej.net

Zagłębie Sosnowiec boryka się z wieloma problemami kadrowymi, dlatego najbliższa przerwa na zgrupowanie reprezentacji Polski pomoże w powrocie zawodników do zdrowia. Jakie są plany transferowe zespołu z Sosnowca? O tym opowiedział nam Piotr Majewski, dyrektor klubu.

Mistrz z wicemistrzem – zapowiedź 20. kolejki PHL [Linki]

Hokej.net

Czas na 20. kolejkę Polskiej Hokej Ligi. Ostatnią przed przerwą na zgrupowanie reprezentacji Polski oraz turniej z cyklu Euro Ice Hockey Challenge. Najciekawiej zapowiada się starcie JKH GKS-u Jastrzębie z Comarch Cracovią, które rozpocznie się o godzinie 15:00.