Řecko: Fanoušci PAOKu s masivním protestem (31.01.2020)

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz), Úno 1, 2020 v 10:22 PST

Vše začalo začala před pár dny doporučením Výboru pro profesionální sport (EEA) vyloučit PAOK a Xanthi z řecké super ligy. Faktem je, že majitel PAOK Savvidi, kterého všichni dobře známe, je obviněn z podílu v obou týmech, což je podle pravidel zakázáno. Klub ze Soluně popírá všechny poplatky a fanoušci jsou tímto rozhodnutím EHP samozřejmě pobouřeni. Читать дальше...

Rusko: Sportovní Víkend (01.02.2020)

Hooligans

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz), Úno 1, 2020 v 10:06 PST

01.02.2020 Red Devils (Spartak Moskva)+youth Demons of hell (Young Doom hell war) vs Hellish Band (Dynamo Moskva),6x6,4 min, výhra Spartaku

Francie: Stade Rennes - FC Nantes (31.01.2020)

Hooligans

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz), Úno 1, 2020 v 3:38 PST

Francie, Ultras Nantes se ve včerejším derby proti Rennes prezentují ohnivou pyroshow. Samotná hra se také ukázala jako ohnivá - Nantes prohrávají až v 95. minutě zápasu, a hned inkasují 3 goly, dva v 90+7 minutě zápasu (!!!). Nantes tento zápas nakonec tak prohrává 3:2

Anglie: Aston Villa - Leicester (video) (28.01.2020)

Hooligans

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz), Led 31, 2020 v 5:44 PST

Menší potyčky fanoušků Leicesteru s pořadateli po prohraném zápase v poháru proti Aston Villa (2-1)

Stalo se před: (FF 18): Senco Doubravka -TJ Klatovy (1:0) (19.10.2002)

Hooligans

Z POHLEDU PLZEŇÁKA:
Byly časy, kdy Plzeňáci drželi všichni pohromadě, avšak v poslední době se to rozdělilo, zejména kvůli rozdílným názorům. Mělo se to projevit na divizním zápase Senco — Klatovy. Už dlouho před zápasem Klatováci slibovali příjezd několika desítek Brňáků a slovanistů. V té době byli fans Viktorky rozhodnuti do toho nejít a všechno maximálně fotit. Ve chvíli, kdy Pilsen boi!s prohlásili, že je posílí i fans Bohemians, rozhodli jsme se do akce jít na straně Klatováků.
V den utkání má Z. Читать дальше...

Itálie: Reggina - Bari (26.01.2020)

Hooligans

Itálie: Velký zápas v Serii C

Důležitý zápas v horní části Serie C (skupina C) mezi Regginou a Bari.

Domácí fans velkou choreografií na začátku zápasu. Fanoušci Bari, kteří cestovali 450 km, měli během zápasu transparenty a dýmovnice.

Zápas skončil 1-1. Reggina je stále na vrcholu ligy s 53 body, Bari na 2.mistě se47 body.

Diváků: 16 092.