2022

Новости за 03.09.2022

Panák: Obrovské zklamání, nemáme výsledky ani hru. Topíme se v tom

iSport.cz

Nastoupil poprvé od začátku března. Trenér Brian Priske na něj ukázal v poločase utkání se Zlínem. Ani stoper Filip Panák ale nepřispěl k tomu, aby současnou bídu prolomila. V lize ztratila body potřetí za sebou, hráči po zápase čelili pískotu a nadávkám nespokojených fanoušků. „Je to obrovské zklamání. Vidíme a cítíme to stejně jako lidé,“ těžko hledal slova letenský stoper.

Priske: Mluvit o titulu není na místě. Chybí nám kreativní hráči

iSport.cz

Třetí remíza v řadě. Navíc doma před vlastními fanoušky. Sparta se dostává do problémů. V 7. kole FORTUNA:LIGY jen plichtila se Zlínem 0:0 a naštvaná Letná dala svoji nespokojenost najevo. Přesto trenér Brian Priske neskládá zbraně. „Vím, že Sparta si delší čas prochází těžším obdobím a lidé jsou naštvaní, já ale minulost nezměním. Jsem tu od toho, abych změnil budoucnost. Je to však proces, který nějakou chvíli ještě potrvá,“ uvedl dánský kouč.

Jelínek po prohře se Srbskem: Mladý Krejčí? Přinesl pepř, sůl a kečoupek…

iSport.cz

Tomáš Satoranský na lavici a v druhé čtvrtce šílená fáze s děsivým skórem 0:17. Basketbalový národní tým se ale v druhém zápase ME proti Srbsku vrátil do hry a oslavuje mladého tahouna. Vít Krejčí si vzal roli lídra a potěšil experty ve Studiu iSport.cz v obchodním centru Harfa. „Vítek nastartoval motory, pochopil svoji roli,“ chválil bývalý reprezentační trenér Pavel Budínský.

Rekord pod koši: 15 tisíc diváků. Potřebujeme vás, vzkazují hráči

iSport.cz

Basketbalový boom v Česku prorazil novou hranici. Na utkání Česko – Srbsko přišlo 15 067 diváků, nejvíc v domácích dějinách sportu pod koši. Skandování hoši děkujeme, potlesk vestoje za srdnatý výkon v posledních patnácti minutách zápasu, atmosféra, kterou mnozí z českých hráčů ještě nezažili. To byl pozitivní konec prohraného duelu se Srbskem (68:81), jenž by mohl znamenat obrat v českém osudu na EuroBasketu.

SESTŘIH: Sparta – Zlín 0:0. Domácí ztráta, tutovky hostů a pískot

iSport.cz

Fotbalisté Sparty nevyhráli ve třetím zápase FORTUNA:LIGY v řadě. Po remízách s Bohemians a v Jablonci nedokázali na Letné vstřelit gól Zlínu a ševci vezou bod za výsledek 0:0. Velkou šanci měl navrátilec do sestavy Jan Kuchta, ale příležitosti měli i hosté, Martin Fillo trefil břevno.

Schickův gól Leverkusenu k bodům nepomohl, Hložek zůstal na lavičce

iSport.cz

Ani první gól českého útočníka Patrika Schicka v nové bundesligové sezoně nepomohl fotbalistům Leverkusenu k výhře, když prohráli 2:3 s Freiburgem. Brankář Jiří Pavlenka premiérovým čistým kontem v sezoně přispěl Brémám k výhře 2:0 v Bochumi.

iSport.cz

Dusno kolem Hory: hádka s trenérem v Dynamu a přesun do Baníku

iSport.cz

Číslo 23 zhaslo. Jakub Hora skončil v Českých Budějovicích, trenér Jozef Weber jednatřicetiletého záložníka škrtnul ještě před sobotním zápasem s Mladou Boleslaví (0:2). Hora chyběl v nominaci a podle informací iSport.cz míří do Baníku. Dynamo se má podle kouče vyjádřit v úterý, kulisy příběhu jsou pikantní.

Veselý: S Jokičem to není sranda. Saty pěnil, ale bojujeme pořád

iSport.cz

Se Srby navázal srdeční pouto v bývalém angažmá v Partizanu Bělehrad, ale při bitvě na EuroBasketu neznal bratra. Jan Veselý s dalšími pivoty marně zastavoval superhvězdu Nikolu Jokiče, který trvale jistil náskok favorita. „Bylo to čtyřicet minut tvrdého boje na všech pozicích,“ vyprávěl Jan Veselý po druhé české porážce v O2 areně, po polském zklamání ovšem mnohem přijatelnější (68:81).

Zpráskaní psi z Jablonce. Zkrat Malinského, Jovovič zahodil pásku

iSport.cz

V minulé sezoně bojovali dlouho o záchranu, nyní to mají fotbalisté Jablonce rozjeté podobně. V 6. kole podlehli v Teplicích 2:3, jako jediný tým ve FORTUNA:LIZE nevyhráli. Frustrace je nejlépe znát v této statistice: mají víc červených karet (5) než bodů (4). Dvě zbytečná vyloučení přidali i nyní na Stínadlech. „Nakonec odjíždíme jak zpráskaní psi,“ řekl trenér David Horejš.

US Open ONLINE: Kvitová zvládla obrovské drama, Plíškovou čeká Benčičová

iSport.cz

Tenisové US Open pokračuje třetím kolem. Ženská část pavouka už je sice bez Sereny Williamsové, přesto se utkávají známá jména. Platí to i o dvou Češkách v sobotním programu. Udolala Španělku Gabrině Muguruzaovou v nataženém tiebreaku třetího setu 12:10! Karolína Plíšková zase proti olympijské vítězce Belindě Benčičové. Sledujte ONLINE.

Trenér Bílek: Sýkora může hrát všude. Kopic přijde o Inter, Barcu i Slavii

iSport.cz

Ocenil domácí Liberec, který Plzeň především ve druhé půli ostře zamáčkl před brankáře Jindřicha Staňka. Trenér Viktorie Michal Bílek po výhře 1:0 v 6. kole fotbalové ligy mluvil také o změnách v sestavě, univerzálním vojákovi Janu Sýkorovi i zraněném Janu Kopicovi, který přijde o celé září.

Česko - Srbsko 68:81. Ono to půjde! Domácí trápili obra, věří v nakopávák

iSport.cz

Potlesk vestoje za porážku o 13 bodů. Od nejvyšší návštěvy, která kdy v Česku na basketbal přišla – 15 067 diváků. To byla ceněná odměna českých basketbalistů za druhý poločas mače se Srbskem, v němž tým ukázal, že to na domácím EuroBasketu půjde. Ani manko 23 bodů nepřimělo české borce svěsit hlavy a po finálním náporu prohrávali v poslední minutě jen o 8. Konečné skóre 68:81 je sice po dvou zápasech nechává bez výhry u dna tabulky skupiny D, charakter týmu se však i bez pauzírujícího Tomáše Satoranského projevil naplno.

Список самых популярных товаров нашего маркетплейса Bazosmarket

Karviná nestačila na Vyškov, Líšeň remizovala a Dukla padla v Příbrami

iSport.cz

Fotbalisté vedoucí Líšně v sedmém kole druhé ligy remizovali bez branek v Chrudimi a v sezoně jako jediní dál drží neporazitelnost. Brňané mají v čele neúplné tabulky čtyřbodový náskok před Jihlavou. Karviná prohrála 1:2 na hřišti Vyškova a potřetí za sebou nebodovala. Pražská Dukla zaváhala po dvou výhrách a domácí Příbrami podlehla 0:1.

SESTŘIH: Teplice - Jablonec 3:2. Obrat domácích, hosté dohrávali v devíti

iSport.cz

Fotbalisté Teplic v sedmém kole první ligy přestříleli Jablonec 3:2. O premiérovém domácím vítězství „Sklářů“ v sezoně rozhodl v 66. minutě Abdallah Gning. Hosté dohrávali stejně jako v úterý proti Spartě v devíti, dnes byli vyloučeni střídající Tomáš Malínský a Vladimir Jovovič. Předposlední Jablonec jako jediný tým v ročníku čeká na vítězství. Tepličtí se posunuli na 11. místo neúplné tabulky.

Divočina! Poslední kvalifikaci na Velkou nedokončil ani obhájce Talent

iSport.cz

Divočina a bangladeš. Taková přirovnání měli žokejové pro poslední kvalifikaci na 132. ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Z deseti koní ji dokončili pouze čtyři, na Popkovickém skoku skončili i dva největší favorité - talentovaný Night Moon s Janem Faltejskem i obhájce loňského vítězství Talent s Pavlem Složilem. Poslední kvalifikaci vyhrál devítiletý Imphal s Jaroslavem Myškou (Quartis-Zámecký Vrch) od trenéra Stanislava Popelky. Podmínky startu ve Velké pardubické (9. října) v průběhu sezony splnilo 22 koní.