2016

Новости за 04.12.2016

Děsivé: Na trávníku bouchl dělobuch a trefil gólmana VIDEO

Mediafax

V polovině listopadu, při kvalifikačním utkání o mistrovství světa mezi Polskem a domácím Rumunskem, vybouchl dělobuch asi jen metr od Roberta Lewandowského. Polský útočník se skácel k zemi a scéna připomínala spíše filmovou střílečku. "Několik minut jsem vůbec nevěděl o světě. Chvíli jsem nic neslyšel, ale brzy jsem se probral," líčil Lewandowski.

Kuriozita v NHL: Kluk z ulice kryl záda jedničce Chicaga

Mediafax

Nemilé starosti mělo před večerním utkání NHL Chicago Blackhawks. Gólman číslo jedna Corey Crawford musel nečekaně na operační sál, jelikož ho postihl akutní zánět slepého střeva. Managementu Jestřábů se rázem ocitlo pod velkým tlakem. Do brány šel Scott Darling, tedy gólman číslo dva. Na tom by nebylo ještě nic zvláštního.

Jaškin po sólu oslavil první letošní trefu. Vrbata znovu skóroval!

Mediafax

Dlouhých dvaadvacet zápasů musel čekat Dmitrij Jaškin na svůj první letošní gól. V utkání proti Winnipegu se však dočkal. Po sólově vypracované akci zvyšoval na 2:1. Jeho tým ale za dvě minuty inkasoval a rozhodovalo se až po základní hrací době. Už po sedmnácti vteřinách prodloužení ukončil zápas pěknou akcí dva na jednoho Bryan Little.

Přemek zmizel před 20 lety: Prodali ho na orgány, myslí rodina