13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 06.05.2018

Kanada si s Koreou zahrála bago. Rusko zase zničilo Rakušany!

Mediafax

McDavid, Nugent-Hopkins, Ekblad, Barzal či O'Reilly proti neznámým korejským jménům. Nemohlo to asi skončit jinak, než suverénní výhrou Kanady, která byla opravdu pořádná. Zámořský celek dal celkem deset branek, gólman Curtis McElhinney pochytal všech deset střel Koreje a to znamená, že si kanadský výběr po prohře s Amerikou připisuje první výhru na šampionátu v Dánsku.

Straka dobývá Libanon! Cítím satisfakci, přiznává Franz

Mediafax

Straka se do Libanonu vydal na konci ledna po dvou krátkých štacích v Egyptě a svého rozhodnutí zkusit další exotické dobrodružství rozhodně nelituje. "To angažmá hodnotím velice pozitivně. Ze strany klubu i celého libanonského fotbalu cítím velké uznání. Je to pro mě satisfakce a moc si to užívám," svěřil se impulzivní trenér v rozhovoru pro web Nova Sportu.

Útok na prodavačku: Muž nadával, plival, házel rajčata a onanoval

Mediafax

Ke konfliktu mezi prodavačkou a čtyřiatřicetiletým mužem došlo ve středu mezi 13. a 14. hodinou. "Muž měl nejprve vůči 45leté prodavačce směřovat vulgarismy. Protiprávní jednání mělo gradovat pliváním a házením rajčat na poškozenou. Poté měl muž částečně svléci kalhoty a onanovat," prozradila mluvčí moravskoslezských policistů Gabriela Holčáková.

Vrána rozhodl pátý zápas série. Washingtonu stačí jednou vyhrát!

Mediafax

Pokud se podíváte na konečný výsledek 6:3 pro Washington, asi si řeknete, že šlo o jednoznačnou záležitost. Opak je ale pravdou, protože pátý zápas série byl velmi vyrovnaný a Pittsburgh do první minuty třetí části vedl 3:2. Pak ale přišlo vyrovnání Kuzněcova, který výborně vyřešil samostatný únik. V 16. minutě třetího dějství rozhodl Jakub Vrána, který dostal skvělou přihrávku od Ovečkina.