Vyklízení squatu Klinika: Aktivisté napadli exekutora, přijela policie

Mediafax

Exekutor Ivo Luhan přesně v 10 hodin zahájil vyklízení kliniky. Ženě, která centrum zastupuje, dal tříminutovou lhůtu, aby k němu přišla, ta ji nevyužila. V tu chvíli se Luhan rozhodl vstoupit do budovy. Aktivisté na něj házeli konfety. Od aktivistů dostal obrázek Kliniky. "To je jediná Klinika, kterou od nás dostanete," řekla mu aktivistka Tereza Virtová.

Rittich opět čaroval a Frolík vstřelil gól! Calgary přestřílelo Colorado

Mediafax

Rittich byl v daleko větším zápřahu než jeho protějšek Semjon Varlamov, který v utkání čelil jen patnácti střelám. Colorado aktivitu zúročilo pouze v závěru úvodní třetiny, kdy vyrovnalo z 0:2 na 2:2. Vedení strhl zpět na stranu Calgary zhruba v polovině zápasu Elias Lindholm a v 50. minutě zvýšil se štěstím Frolík. Nahození Marka Giordana se totiž odrazilo od nohy českého útočníka přesně pod horní tyč.

Máte nárok na přídavky na děti? Spočítejte si to na kalkulačce

Mediafax

Přídavek na dítě se týká spíše chudších rodin. Nejedná se o nijak vysokou částku, rodičům v tíživé finanční situaci ale může hodně ulehčit život. Letos na ni dosáhnou ty rodiny, jejichž rozhodný příjem není vyšší než 2,7násobek jejího životního minima. Započítávají se přitom příjmy celé domácnosti, ve které dítě žije.

Chcete se zbavit hladu, který vám brání zhubnout? Známe řešení

Mediafax

Jedna ze základních chyb je, že se snažíte nejíst. Na to ale lidské tělo není zejména po vánocích stavěné. Jestli vás něco zachrání, je to pravidelná strava. Samozřejmě, že je složité na ní najet, ale při troše snahy to jde. Začněte tím, že si na papírek napište jednotlivé hodiny, kdy budete snídat, svačit, obědvat a večeřet.

Brankář Koubek nedal v rozstřelu penaltu, PSG překvapivě končí

Mediafax

Rennes zavítalo na půdu Monaka a v brance dostal šanci Tomáš Koubek. Ten ve 30. minutě z druhé strany hřiště pozoroval, jak Hatem Ben Arfa zamotal hlavy všem soupeřům a předložil míč Bourigeaudovi, který bez problémů otevřel skóre. V 54. minutě naopak Koubek neměl šanci proti usměrnění míče z kopačky Ronyho Lopese a vyrovnané skóre vydrželo až do konce zápasu.