2019

Новости за 17.01.2019

Ze Zlína až do Kazachstánu. Bílek je na odchodu do zahraničí

Mediafax

Bílek přišel do Zlína loni v květnu a pod jeho vedením moravský celek v podzimní části této sezony obsadil šesté místo, které jako poslední zaručuje účast v nadstavbové skupině o titul. Dříve trénoval Teplice, Blšany, Plzeň, Spartu, Ružomberok, Dinamo Tbilisi, Jihlavu a českou reprezentaci, kterou v roce 2012 dovedl do čtvrtfinále mistrovství Evropy.

"Jsme vystrašení!" zní z obce, kde zadrželi možného vraha pumpařky

Mediafax

Když se ve Vojkovicích zeptáte místních, jestli znali obviněného Davida Š., většina lidí odpoví, že ne. Přesto se ale o obviněném muži šíří několik informací, které ale veřejně obyvatelé sdělit nechtěli. "Byly s ním problémy od dětství. Je z takové horší rodiny z vedlejší Zlosyně. Znal ho můj syn," prozradila redakci TN.cz. místní obyvatelka.

Derby překvapivě postupuje, na penalty zdolalo Southampton

Mediafax

První zápas vítěze nepoznal a oba týmy se rozešly smírně 2:2. Odveta začala hodně opatrně a dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu. První branku viděli diváci až v 68. minutě. Od té doby se strhl gólostroj.

Southampton díky dvěma brankám v rozmezí dvou minut vykročil k postupu, Derby se ale nevzdalo.
V 76. minutě nejdříve snížil Wilson a o šest minut později vyrovnal Waghorn. Další góly zápas nenabídnul a tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. V tom byl o šťastnější Derby, které ve čtvrtém kole vyzve Accrington. Читать дальше...