2019

Новости за 25.05.2019

Sen o zlatu se rozplynul! Kanaďané uštědřili Čechům tvrdou lekci

Mediafax

Výběr trenéra Miloše Říhy prohrával v 26. minutě už 0:3 a Patrika Bartošáka nahradil v brance Pavel Francouz. Góly Kanady zařídili Mark Stone, jenž otevřel skóre v šesté minutě, Darnell Nurse a Pierre-Luc Dubois. Pojistku přidal ve třetí třetině Kyle Turris. Pak zvýšil ještě Thomas Chabot, o čestný úspěch českého týmu se postaral Tomáš Zohorna. Zbylých 40 střel pochytal brankář Matt Murray, který skvělým výkonem oslavil dnešní 25. narozeniny.

POLICIE MODRAVA: Kdo zabil dobrosrdečného dědu? Důchodce útočníka dobře znal!

Mediafax

Obětí chladnokrevného vraha se stane důchodce Josef Strouhal, kterého neznámý útočník udeří tvrdým předmětem do hlavy právě ve chvíli, kdy čistí studnu u své chalupy. Oběť vraha dobře zná, jak je z ukázky patrné. Těžší to ale bude mít vyšetřovací tým v čele se Soňou Norisovou alias Janou Vinickou a majorem Koutným, kterého hraje Jaroslav Satoranský. Stopy, které po sobě útočník zanechal, jsou totiž, alespoň zpočátku, obestřeny tajemstvím. Velkým přínosem pro celý tým bude mladý začínající policista Kamil, kterého hraje Filip Tomsa. Читать дальше...

Hughes nebo Kakko? Šampionát pořádně zamíchal draftem NHL

Mediafax

Američan Jack Hughes byl velkým favoritem na první zvolení v draftu, který se uskuteční v noci z 21. na 22. června. Šampionát ale ukázal, že Jack Hughes rozhodně číslo jedna být nemusí.

Američané opustili šampionát už ve čtvrtfinále a s nimi i Hughes, který měl nelichotivou bilanci 0+3. Na ledě sice byl vidět a ukázal šikovné ruce, gól ale nevstřelil. A proto se i zápas od zápasu stěhoval z lajny do lajny.