2019

Новости за 29.09.2019

V ultralehkém letadle zemřeli dva lidé! Vyšetřovatelé řekli, kdo byl na palubě

Mediafax

Před havárií stačila dvoučlenná osádka letadla vyslat nouzový signál. Policisté, kterým pomáhal při pátrání i vojenský vrtulník, stroj našli až po bezmála dvanácti hodinách. "Na místě pádu letadla byla nalezena těla bez známek života. Následně bylo zjištěno, že se jedná o 63letého muže a 38letou ženu z Klatovska," uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Jágr zařídil gólem výhru, Nestrašil skóroval hned při své premiéře

Mediafax

Boleslav přijela do Plzně s bilancí pěti výher ze šesti zápasů a svoji skvělou formu potvrdila i na západu Čech. Plzeň šla do vedení ve 34. minutě, od té doby byl ale na hřišti jen jeden tým. Boleslav po 25 vteřinách vyrovnala a rozhodující branky si nechala na závěrečnou třetinu. V ní se postupně trefili Zbořil, Skalický a Šťastný a zařídili vítězství 4:1. Boleslav se tak dostala na třetí místo.

Врач дерматолог-косметолог Мадина Байрамукова: в чем отличие химических фильтров от физических