2019

Новости за 01.11.2019

Kladno konečně zabralo, Sparta uspěla ve šlágru kola

Mediafax

Rytíři nastoupili na domácím ledě plní odhodlání přerušit svoji černou sérii, přesto jako první inkasovali, když se trefil Vondráček. Do konce třetiny však Kladno dokázalo srovnat zásluhou O'Donnella. Naopak druhá třetina vyšla Středočechům parádně, dali tři góly a odskočili na skóre 4:1. V závěrečné třetina pak sice Vary ještě zkusily nastartovat obrat, ale branka na 4:2 byla jen zábleskem naděje. Rytíři tak porazili Západočechy 4:2 a nadále si drží 11. místo v extralize. Jaromír Jágr vyšel tentokrát bodově naprázdno. Читать дальше...

Dominika Gottová promluvila o dědictví! Plní také slib, který otci dala

Mediafax

Karel Gott vlastnil během svého života několik nemovitostí. Většinu z nich přepsal na vdovu Ivanu. Ta by měla podle katastru nemovitostí vlastnit například vilu na pražské Bertramce nebo roubenku v Doubici na Děčínsku. Gott měl také všechno sepsat v závěti. Podle zákona jsou dědici kromě Ivany i dětí také jeho dospělé dcery Dominika a Lucie.

Zabijeme ti manželku! Kapitán Arsenalu čelí drsným výhrůžkám od fanoušků

Mediafax

Celý spor začal během víkendového duelu s Crystal Palace. Arsenal vedl po deseti minutách 2:0, ale soupeř srovnal a v 60. minutě kouč Emery Xhaku vystřídal. Když šel Švýcar ze hřiště, fanoušci na něj pískali a bučeli, sedmadvacetiletý hráč na to reagoval nadávkami a gesty. Poté, co opustil hrací plochu, naštvaně sundal dres a hodil ho na zem.