27
28 29

Новости за 10.02.2024

Remis Resovii. Polonia nadal nad kreską

W zaległym meczu I ligi Resovia Rzeszów zremisowała z Wisłą Płock (2:2). Ten podział punktów utrzymuje status quo w tabeli zaplecza ekstraklasy. Polonia zajmuje 15 miejsce w tabeli i ma już tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową (16 jest Resovia).

Drugi sparing z Motorem także kończymy porażką

Poloniści nie dali rady Motorowi Lublin także w drugiej grze kontrolnej, w której trener Rafał Smalec dał szansę zaprezentować się większej liczbie graczy. Rywale zwycięstwo wywalczyli na kilka minut przed końcem sparingu. Warto odnotować, że Motor miał bardzo dobrą sytuację na 1:0 w 74 minucie, ale zawodnik Lublinian fatalnie przestrzelił jedenastkę. W serii rzutów karnych przegraliśmy 1:4. 10.02.2024 r. Motor Lublin – Polonia 1:0 (0:0) Polonia: Jakub Lemanowicz (46. Adrian Sandach) – Eryk Mikołajewski (46. Читать дальше...

Polonia przegrywa w pierwszym sparingu z Motorem Lublin

Poloniści mieli dziś w planach dwumecz z Motorem Lublin. W pierwszym (rozegrany o 11:00) sparingu z ligowymi rywalami podopieczni trenera Rafała Smalca przegrali 2:3. 10.02.2024 r. Motor Lublin – Polonia 3:2 (0:1) bramki: Xabi Auzumendi 15, Szymon Kobusiński 77 Polonia: Krzysztof Bąkowski – Michał Grudniewski, Maciej Kowalski-Haberek, Michał Kołodziejski – Nikodem Zawistowski, Piotr Marciniec, Krzysztof Koton, Bartosz Biedrzycki – Michał Bajdur, Szymon Kobusiński, Xabi Auzmendi