Июнь
2019

Новости за 07.06.2019

Lewandowski: Męczymy się w ostatnim czasie

- Był to męczący mecz zarówno dla kibiców, jak i dla nas. Męczyliśmy się na boisku - powiedział kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski po meczu z Macedonią Północną. Podopieczni Jerzego Brzęczka wygrali 1:0 po golu Krzysztofa Piątka i umocnili się na pozycji lidera grupy G.

El. Euro 2020: Austria wygrała ze Słowenią i pozostaje w grze o awans

Piłkarze Austrii wygrali ze Słowenią 1:0 (0:0) w meczu grupy G eliminacji Euro 2020. Bohaterem gospodarzy został rezerwowy Guido Burgstaller. Dla Austriaków to pierwsze punkty w tych eliminacjach, wcześniej przegrali z Polską i Izraelem. Słoweńcy pozostają z dwoma punktami za dwa remisy.

Chelsea pięknie pożegnała Hazarda (WIDEO)

W piątek Chelsea oraz Real Madryt ogłosiły porozumienie w sprawie transferu Edena Hazarda. Belg związał się z Królewskimi pięcioletnim kontraktem. Angielski klub postanowił krótkim, ale treściwym materiałem wideo podziękować Belgowi.

Prezydent Erdogan świadkiem na ślubie Oezila

Mistrz świata z 2014 roku Mesut Oezil poślubił w Stambule Amine Guelse, a świadkiem na ślubie byłego reprezentanta Niemiec był prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan. Piłkarz zrezygnował z gry w kadrze w lipcu 2018 r. po mistrzostwach świata.

GP Kanady: Hamilton i Leclerc najszybsi na treningach, Kubica ostatni

Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) i reprezentant Monako Charles Leclerc (Ferrari) byli najszybsi na piątkowych treningach przed wyścigiem o Grand Prix Kanady, siódmą rundą mistrzostw świata Formuły 1. Robert Kubica (Williams) opuścił pierwszą sesję, w drugiej był ostatni.

Koniec telenoweli! Hazard oficjalnie w Realu Madryt

Saga transferowa z udziałem belgijskiego gwiazdora trwała bardzo długo, ale w końcu się zakończył. Eden Hazard oficjalnie przeniósł się do Realu Madryt. Chelsea może otrzymać za niego nawet 140 milionów funtów.

Macedonia Północna - Polska. Wejście smoka i gol Piątka! (WIDEO)

Co za wejście Krzysztofa Piątka! Napastnik reprezentacji Polski zameldował się na murawie w przerwie meczu, zmieniając Przemysława Frankowskiego. Kilka chwil później wyprowadził drużynę prowadzoną przez Jerzego Brzęczka na prowadzenie w spotkaniu z Macedonią Północną.

Niesamowity zwrot akcji? Gwiazdor PSG liczy na pozostanie w klubie!

To mógłby jeden z większych zwrotów akcji w ostatnim czasie w piłce nożnej! Od kilku miesięcy Adrien Rabiot robił wszystko, by odejść z Paris Saint-Germain. Klub podjał rękawice i również utrudniał mu życie. Tymczasem najnowsze doniesienia mówią o tym, że 24-latek... chętnie pozostałby w stolicy Francji!

WT w siatkówce plażowej: Kantor zmienił partnera, Łosiak nie zagra

Bartosz Łosiak z powodu kontuzji nie zagra w rozpoczynającym się w środę turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Warszawie. Zawodnika, który rok temu w parze z Piotrem Kantorem wygrał tę imprezę, zastąpi Mariusz Prudel. Transmisje meczów na sportowych kanałach Polsatu.

MŚ U-20: Włosi rywalami Ukraińców w półfinale turnieju

Włosi pokonali w Tychach Mali 4:2 (1:1) i awansowali do półfinału piłkarskich mistrzostw świata drużyn do lat 20, w którym zmierzą się 11 czerwca z Ukrainą. Włosi grali od 21. minuty z przewagą zawodnika. W 96. minucie Sekou Koita z Mali nie wykorzystał rzutu karnego.

Bątkowski: Pierwsza minuta walki definiuje rywala, a nie spojrzenie

Filip Bątkowski zmierzy się w sobotę na gali FFF z Kamilem Korzeniowskim. Ich spotkanie na ceremonii ważenia było bardzo spokojne. - Pierwsza minuta walki definiuje rywala, a nie spojrzenie - przyznał organizator gali Armia Fight Night.

Pudzianowski: Czekam na rady od brata

Krystian Pudzianowski jest już gotowy na debiut w MMA, który nastąpi w sobotę podczas gali FFF. W trakcie pojedynku z Radosławem Słodkiewiczem może liczyć na rady od swojego brata Mariusza.

MŚ U-20: Amerykanie planują sprawienie kolejnej niespodzianki

- Pokonaliśmy Francję, ale na tym nie zamierzamy poprzestać. W meczu z Ekwadorem chcemy zagrać ofensywnie i zdobywać bramki - zadeklarował przed sobotnim ćwierćfinałem piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 w Gdyni trener Stanów Zjednoczonych Tab Ramos.

«ИМЕНЕМ ЗАКОНА»: «СВЯТОЙ ЛЕНИН» ОТМЕНЯЕТ НАЛОГИ С ЗАРПЛАТ НАРОДА!

Liga Narodów siatkarzy: Spadek Polaków, Francuzi nowymi liderami

Polscy siatkarze przegrali z Francuzami 1:3 w meczu Ligi Narodów na turnieju w chińskim Ningbo. Biało-Czerwoni, którzy doznali drugiej porażki w tegorocznych rozgrywkach, spadli na dziewiątą pozycję. Niepokonani Trójkolorowi zaś zostali liderem tabeli.

ATP Challanger w Poznaniu: Hurkacz wyeliminował Sousę i awansował do półfinału

W ćwierćfinale turnieju ATP Challanger w Poznaniu Hubert Hurkacz wygrał z Portugalczykiem Pedro Sousą 2:0 (6:1, 6:4) i wywalczył sobie awans do przedostatniego etapu imprezy. Wrocławianin zmierzy się w nim z Niemcem Rudolfem Mollekerem, a jako dobrą wróżbę można uznać fakt, że w trzech dotychczasowych spotkaniach Hubi nie oddał nawet seta.

MŚ U-20: Ukraina pierwszym półfinalistą, radość trenera zmącona

Ukraina została w piątek pierwszym półfinalistą rozgrywanych w Polsce piłkarskich mistrzostw świata do lat 20. Na stadionie w Łodzi pokonała Kolumbię 1:0 (1:0). - Zaczynamy myśleć o półfinale, ale mam jedno zmartwienie - przyznał szkoleniowiec zwycięzów Ołeksandr Petrakow. Chodzi o poważną kontuzję jednego z jego piłkarzy.

French Open: Półfinał Djokovica z Thiemem przerwany

Półfinał wielkoszlemowego turnieju French Open z udziałem lidera rankingu tenisistów Serba Novaka Djokovica i rozstawionego z czwórką Dominica Thiema zostanie dokończony w sobotę. Spotkanie przerwano z powodu deszczu przy stanie 6:2, 3:6, 3:1 dla Austriaka.