Polsatsport.pl
2019

Новости за 23.09.2019

ME siatkarzy 2019: Rosja - Słowenia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkarskie mistrzostwa Europy wchodzą w decydującą fazę. W drugim poniedziałkowym ćwierćfinale Rosja zmierzy się ze Słowenią. Czy gospodarze zatrzymają przed własną publicznością groźną reprezentację Sbornej? Transmisja od godziny 20:20 w Polsacie Sport Extra.

ME siatkarzy: Polska - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport

W poniedziałek polscy siatkarze staną przed pierwszym poważnym sprawdzianem podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Po okresie dominowania nad znacznie słabszymi rywalami, Biało-Czerwoni po raz pierwszy zmierzą się z przeciwnikiem, który jest w stanie skutecznie sprawdzić ich formę. Czy mistrzom świata uda się bez problemu awansować do półfinału mistrzostw Europy? Transmisja meczu Polska - Niemcy w Polsacie Sport.

Zwycięstwo Realu Madryt z Sevillą w hicie kolejki

Piłkarze Realu Madryt pokonali na wyjeździe Sevillę 1:0 w najciekawiej zapowiadającym się meczu piątej kolejki Primera Division. Królewscy awansowali na drugie miejsce w tabeli i mają tyle samo punktów co prowadzący Athletic Bilbao.

Kus: W pierwszej połowie zagraliśmy dramatycznie

Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce zwycięstwo w meczu Ligi Mistrzów z Motorem Zaporoże (33:26) zapewnili sobie praktycznie po 30 minutach, prowadząc 22:11. - W pierwszej połowie zagraliśmy na dramatycznym poziomie - przyznał obrotowy mistrza Ukrainy Mateusz Kus.