27
28 29 30 31

Новости за 10.05.2024

"Nie czułem niczego poza strachem" - Kobayashi o islandzkich lotach

Ryoyu Kobayashi został wybrany przez Japoński Związek Narciarski najlepszym sportowcem ostatniego sezonu. Wybór nie może dziwić. 27-latek wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Już po zakończeniu zimy ustanowił nowy rekord świata w długości lotu narciarskiego.

Więcej pań na starcie lotów. Raw Air ponownie z trzyseryjnym finałem?

Środowe posiedzenie Komisji skoków narciarskich FIS w Portoroz okazało się pomyślne dla organizatorów Raw Air. Po raz pierwszy prawo startu w zawodach lotów narciarskich kobiet otrzyma 25 zawodniczek. Ponadto najprawdopodobniej turniej mężczyzn ponownie zakończy się trzyseryjnym finałowym konkursem.