28
29 30 31

Новости за 21.01.2024

Inglismaal löödi rekordiliselt hiline värav, Liverpool võitis kindlalt

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas leidis pühapäeval aset ajalooline sündmus, kui Sheffield Unitedi ründaja Oli McBurnie lõi 103. minutil värava, mis on Premier League'i ajaloo hilisem tabamus. Liverpool kindlustas enda liidrikohta, kui lõi Bournemouthi vastu teisel poolajal neli vastuseta väravat.

Kläbo tõi pingelise lõpuga teatesõidus Norra nelikule võidu

Murdmaasuusatamise maailma karika etapil Oberhofis võidutses meeste 4 x 7,5 km teatesõidus Norra nelik koosseisus Martin Löwstrom Nyenget, Erik Valnes, Paal Golberg ja Johannes Hösflot Kläbo. Esimesed kuus lõpetajat mahtusid 2,5 sekundi sisse.

Mistra jäi topeltpunktideta, Serviti püsis võitmatuna

Pühapäeval leidis aset nädalavahetuse viimane topeltpunktidele käiv käsipalli Balti liiga mäng, kui Mistra võõrustas Põlva Servitit. Närvikõdi säilis lõpuminutiteni ja võidu napsas endale Serviti tulemusega 30:28 (15:16).

Tartlased said Jõgeval kindla võidu

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga ainsas pühapäevases kohtumises alistas Tartu Vald/Ravens Futsal võõrsil FC Jõgeva Wolvesi 17:4 (7:1).

Повернення Калініної до топ-50 та втрачені позиції Світоліної. Оновлені тенісні рейтинги WTA та ATP