Февраль
2024

Новости за 16.02.2024

Aserbaidžaani maadleja võitis kümnenda EM-kulla

Maadluse Euroopa meistrivõistlustel Bukarestis teenis juba oma karjääri kümnenda EM-tiitli Aserbaidžaani esindaja Maria Stadnik, kes triumfeeris kõige kergemate naiste kategoorias.

Lappi lõpetas päeva kolme katsevõiduga, Linnamäe kokkuvõttes kuues

Autoralli MM-sarja hooaja teisel etapil Rootsis lõpetas reedese võistluspäeva liidrikohal Esapekka Lappi (Hyundai). Soomlane läheb laupäevale vastu 3,2-sekundilise eduga Takamoto Katsuta (Toyota) ees. Georg Linnamäe (Toyota Rally2) võitis viienda kiiruskatse ning asub üldkokkuvõttes kuuendal kohal.

RALLIBLOGI | Katsuta säilitas liidrikoha, aga Lappi hingab kuklasse

Autoralli MM-sari jätkub sel nädalal hooaja ainsa talveralliga Rootsis. Kuuendal kiiruskatsel näitas parimat aega Esapekka Lappi, kes jõudis üldarvestuses liidrist Takamoto Katsutast 0,3 sekundi kaugusele. Seitsmes kiiruskatse algab kell 17.33.

Надежда Петрова высказалась о перспективах Арины Соболенко снова возглавить рейтинг WTA

В Москве открывается новый культурный проект «КОНТЕКСТ-КЛУБ: поле новых смыслов»