Sport w INTERIA.PL
2017

Новости за 22.09.2017

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-0 w 10. kolejce Ekstraklasy

Śląsk Wrocław zanotował ósmy mecz z rzędu bez porażki, bijąc w piątkowy wieczór 2-0 lidera Ekstraklasy, Lecha Poznań. Marcin Robak "ukąsił" swój były zespół z karnego, a trener gości Nenad Bjelica wyleciał na trybuny. Śląsk dogonił czołówkę.

Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 2-2. Gol "Lewego"

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu Monachium, ale mistrzowie Niemiec roztrwonili dwubramkową przewagę i tylko zremisowali z VfL Wolfsburg 2-2 w meczu rozpoczynającym 6. kolejkę Bundesligi. Piłkarz "Wilków" Jakub Błaszczykowski wszedł na boisko tuż po przerwie.

Piast Gliwice - Arka Gdynia 0-1 w 10. kolejce Ekstraklasy

Wydarzeniem pierwszego meczu 10. kolejki Ekstraklasy w Gliwicach był debiut na ławce trenerskiej Piasta Waldemara Fornalika. Niewiele to jednak dało, bo Piast przegrał u siebie z Arką Gdynia 0-1. Bramkę, na wagę pierwszych w tym sezonie trzech punktów w meczu wyjazdowym, zdobył w drugiej połowie Rafał Siemaszko.

Igrzyska w Pjongczangu. MKOl uspokaja obawy

"Obecnie nie ma zagrożenia igrzysk w Pjongczangu" - zapewnił Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) odpowiadając francuskiej minister sportu, która powiedziała, że sportowcy tego kraju nie pojadą na igrzyska, jeśli organizatorzy nie zagwarantują im bezpieczeństwa.

Polska - Niemcy na siatkarskich mistrzostwach Europy NA ŻYWO

Od meczu z Niemkami polskie siatkarki rozpoczynają walkę w jubileuszowych 30. mistrzostwach Europy w Baku. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego mają patent na rywalki zza naszej zachodniej granicy, z którymi za kadencji obecnego selekcjonera mierzyły się już dwa razy i oba spotkania wygrały po tie-breakach. Mecz, planowany na godzinę 18.30, rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem.

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: В Московском регионе более 62 тысяч семей распорядились материнским капиталом через банки

Wyrok w sprawie ataku na Rosjan podczas Euro 2012 w Polsce

1,5 roku ograniczenia wolności w postaci prac społecznych oraz 5 tys. zł grzywny - to prawomocny już wyrok wobec Wojciecha B. oraz Wojciecha W. za pomocnictwo do ataków na kibiców z Rosji podczas Euro 2012. Sąd za legalne uznał podsłuchy - główny dowód w tej sprawie.

Cracovia. Dytiatjew zdyskwalifikowany na cztery mecze

Obrońca Cracovii Ołeksij Dytiatjew, za brutalny faul i czerwoną kartkę w czwartkowym meczu Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin, został zdyskwalifikowany na cztery mecze. Dotyczy to także spotkań Ekstraklasy.

Wojciech Szczęsny wyśmiał Jacka Wilshere'a. Anglik ripostuje

Pomocnik Arsenalu Jack Wilshere zamieści w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z młodzieńczych lat, a Wojciech Szczęsny ostro sobie z niego zażartował. Anglik wiedział jednak, jak odpowiedzieć, żeby Polaka zabolało.

PGE Vive. Dujszebajew: Z THW Kiel czeka nas bardzo trudny mecz

- Czeka nas bardzo trudny mecz. Zagramy z groźnym rywalem, ale liczymy jak zawsze na naszych sympatyków. Wierzę, że będzie pełna hala i kibice pomogą nam w odniesieniu zwycięstwa - powiedział trener piłkarzy ręcznych PGE Vive Kielce Tałant Dujszebajew przed starciem z THW Kiel w Lidze Mistrzów.